Назад
Нові досягнення здобувачів освіти Чернігівщини у 2025/2026 навчальному році
Освітній простір Чернігівщини підбиває підсумки 2025/2026 навчального року, який відзначився вагомими здобутками місцевої молоді у Всеукраїнських та міжнародних турнірах.
За результатами участі у конкурсних випробуваннях державні стипендії отримували четверо школярів регіону: троє стали стипендіатами Президента України, а один - стипендіатом Кабінету Міністрів України.
У Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів маємо 8 переможців, які здобули 10 дипломів I, II та III ступенів.
«Якщо порівнювати показники Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів за цей та минулий рік, то у 2026 році наші школярі продемонстрували якісне зростання результативності. Це підтверджує позитивну динаміку підготовки учнів і професіоналізм педагогічних працівників Чернігівщини», - прокоментував начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика, під час брифінгу.
На III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 9 переможців отримали 11 дипломів II та III ступенів.
Вагомих результатів школярі досягли й у мовно-літературному напрямі: 8 учасників вибороли перемогу на IV етапі XVI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. На IV етапі XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика перемогу здобули 2 учениці, при цьому одній з них призначено виплату стипендії Президента України на період з 01 вересня 2026 року до 01 вересня 2027 року.
Учнівська молодь регіону впевнено тримає планку не лише в наукових випробуваннях, а й на спортивних та мистецьких майданчиках. Зокрема, дві команди Чернігівщини вибороли перемогу на Чемпіонатах України у межах V етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Водночас двоє здобувачів освіти мають першість на IV етапі XXV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.
Назад |