Назад
На Чернігівщині відкрили простір для дітей, молоді та сімей
Громадська організація «Істок» має багаторічний досвід реалізації гуманітарних та освітніх проєктів по всій Україні. Команда фахівців впроваджує перевірені методики психосоціальної допомоги та комплексної підтримки дітей, спрямовуючи зусилля на створення безпечного середовища для їхнього розвитку та емоційного відновлення.
Представники ГО «Істок» презентували присутнім ключові напрями роботи Громадського центру «Простір, дружній до дітей,молоді та сімей», серед яких — забезпечення доступу до інтегрованого захисту дітей та надання професійної психологічної підтримки. Організатори окреслили плани розвитку партнерської мережі в громаді та висловили вдячність партнерам і місцевій владі за сприяння в облаштуванні майданчика для всебічного розвитку підростаючого покоління.
«Реалізація цього проєкту дозволила відкрити сучасний простір, де можна відпочити, стабілізувати внутрішній стан та відчути себе в безпеці. Психологічне розвантаження виступає невід’ємним елементом комплексної підтримки здоров’я, враховуючи події сьогодення», - говорить Юрій Музика, начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА.
Також сьогодні тут відбулося перше практичне заняттям для вихованців центру. У межах творчих майстерень діти долучилися до вправ з емоційного відновлення. Учасники розмальовували авторські екосумки, обираючи зображення персонажа Стіча, що відповідало їхньому поточному настрою.
У межах діяльності на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулось урочисте відкриття Громадського центру «Простір, дружній до дітей, молоді та сімей». До заходу долучилися представники міжнародної організації Save the Children, заступниця начальника Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк, координатор, БФ «Рокада», а також фахівці ювенальної превенції та керівників освітніх закладів міста.
Громадський центр «Простір,дружній до дітей,молоді та сімей» функціонує в рамках проєкту, який реалізується фахівцями ГО «Істок» спільно з міжнародною гуманітарною організацією Save the Children (Врятуймо дітей) @savethechildren_ukraine за підтримки Норвегії.
Назад |