Анонси
     

     






           
           

          Назад

          Формування культури відповідальної поведінки і свідомого вибору

          Своєчасне інформування молоді з питань репродуктивного здоров’я та безпеки життєдіяльності сприяє зниженню соціальних ризиків і формуванню культури відповідальної поведінки, що безпосередньо впливає на розвиток свідомого громадянського суспільства.

          Нещодавно у Ніжинській гімназії №17 відбулась серія просвітницьких лекцій, орієнтованих на учнів 7 та 9 класів «Сексуальна освіта та вплив психоактивних речовин на організм підлітків», яка охоплювала питання фізіологічного розвитку та профілактики залежностей.

           Захід відбувся за участі тренерки громадської організації «Дівчата» Галини Москаленко, яка представила матеріал у форматі, адаптованому до вікових особливостей аудиторії, з акцентом на прийнятті усвідомлених рішень у період дорослішання.

          Учні розглядали ключові аспекти фізіологічних та психологічних змін, характерних для підліткового віку, а також детально обговорили принципи дотримання особистих кордонів і формування взаємоповаги.

          Значну частину роботи присвятили спростуванню стереотипів у сфері репродуктивного здоров’я та детальному вивченню деструктивної дії психоактивних речовин на організм.

           
           
           
           

          Назад

           

           

          Офіційна сторінка

           

           

          Офіційна сторінка

           

           

           
           
           
           
           

           
           

           
           
           
           
           
          http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/