Анонси
     

     






           
           

          Назад

          Чернігівщина навчається готувати французьку кутю!

          З нагоди візиту французького шеф-кухаря відбулась кулінарна зустріч, яка є продовженням двох проєктів, підтриманих Францією, спрямованих на підготовку кухарів та викладачів кулінарної галузі.

          Професіонали Євген Клопотенко та Тьєррі Маркс разом із внутрішньо переміщеними особами з Маріуполя, ветеранами війни та майстрами КЗ "Чернігівський центр професійно-технічної освіти" готували страви, поєднуючи кулінарні традиції України й Франції. До заходу також долучився посол Франції в Україні Гаель Вейсьєр. Подія відбулася за підтримки Expertise France у межах проєктів «Stiykist», організації Stand With Ukraine, яка координує ініціативу «Їдальня Маріуполя», а також міста Гавр і Посольства України у Франції.

           «Візит Тьєррі Маркса символізує міцну дружбу, партнерство та спільне прагнення України і Франції розвивати освіту та підтримувати талановиту молодь», — зазначив Юрій Музика, начальник управління освіти і науки Чернігівської ОДА.

          Програмою передбачено майстер-класи, під час яких педагоги КЗ "Чернігівський центр професійно-технічної освіти" готували кутю за рецептом французького шеф-кухаря та вареники із сиром і гречкою під керівництвом Євгена Клопотенка.

          Міжнародна співпраця, обмін досвідом та культурні ініціативи створюють платформу для розвитку професій і зміцнення соціальних зв’язків, демонструючи силу кулінарії як інструменту єдності та солідарності.

           
           
           
           
           
           
           

          Назад

           

           

          Офіційна сторінка

           

           

          Офіційна сторінка

           

           

           
           
           
           
           

           
           

           
           
           
           
           
          http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/