Анонси
     

     






           
           

          Назад

          Троє школярів області стали фіналістами Всеукраїнського чемпіонату з фінансової грамотності

          Подолавши шкільний і обласний етапи змаганння, учні продемонстрували високий рівень знань у цій сфері. За підсумками попереднього відбору Чернігівську область у фіналі престижного чемпіонату представлять:

          Ольга Теплюк (Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради), педагог – Шовкун Тетяна Миколаївна;

          Богдан Сєргєєв (Білейківський ліцей), педагог – Пиженко Тамара Миколаївна;

          Марина Топорець (Козелецький ліцей №3), педагог – Ричок Катерина Миколаївна.

          Всеукраїнський чемпіонат з фінансової грамотності, організований ГО “Джуніор Ачівмент Україна” в партнерстві з Національним банком України, охопив понад 4500 учнів із 273 закладів освіти по всій країні. Фінал змагань відбудеться 21 березня 2025 року в очному форматі.

          Бажаємо нашим учасникам впевненості у своїх силах та перемоги!

           

          Назад

           

           

          Офіційна сторінка

           

           

          Офіційна сторінка

           

           

           
           
           
           
           

           
           

           
           
           
           
           
          http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/