Назад
Троє школярів області стали фіналістами Всеукраїнського чемпіонату з фінансової грамотності
Подолавши шкільний і обласний етапи змаганння, учні продемонстрували високий рівень знань у цій сфері. За підсумками попереднього відбору Чернігівську область у фіналі престижного чемпіонату представлять:
Ольга Теплюк (Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради), педагог – Шовкун Тетяна Миколаївна;
Богдан Сєргєєв (Білейківський ліцей), педагог – Пиженко Тамара Миколаївна;
Марина Топорець (Козелецький ліцей №3), педагог – Ричок Катерина Миколаївна.
Всеукраїнський чемпіонат з фінансової грамотності, організований ГО “Джуніор Ачівмент Україна” в партнерстві з Національним банком України, охопив понад 4500 учнів із 273 закладів освіти по всій країні. Фінал змагань відбудеться 21 березня 2025 року в очному форматі.
Бажаємо нашим учасникам впевненості у своїх силах та перемоги!
Назад |