Назад
Школу в Коропі ремонтують за підтримки Європейського Союзу
До кінця цього року Коропську ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т.Г. Шевченка планують модернізувати в межах «Програми з відновлення України», що фінансується Європейським інвестиційним банком та Урядом України.
Цей заклад освіти – опорний, згодом стане єдиним профільним ліцеєм у громаді. Сьогодні в ньому навчається понад 600 дітей.
Щоб створити для них комфортніші умови, першочергово почали ремонтувати укриття. Частинами, аби не робити перехід із очної форми навчання на дистанційну.
Так само з їдальнею: попри ремонтні роботи, процес харчування дітей не призупиняли. Саме приміщення планують осучаснити, а в харчоблок закупити сучасне технологічне обладнання.
Запроєктовано заміну та ремонт покрівлі, утеплення фасадів та горища, встановлення нових вікон, пожежної сигналізації, блискавкозахисту тощо. Класи іноземної мови та інформатики також переобладнають.
Назад |