Анонси
     

     






           
           
          Новини

          Назад

          <<<364 - 374 з 5667>>> Архів
          11 Лютого 2026 14:21
          11 Лютого 2026 11:03
          11 Лютого 2026 10:37

           

          78% підлітків уже стикалися з онлайн-ризиками: як Україна долучається до ініціативи ЄС Safer Internet Day

          Більшість українських підлітків і понад дві третини дорослих уже мали щонайменше один інцидент, пов’язаний із безпекою даних. Такі результати дослідження цифрової та ШІ-грамотності 2025 року.

          Цифри показують і важливу різницю: люди з розвиненими цифровими навичками використовують одразу кілька способів захисту — складні унікальні паролі, двофакторну автентифікацію, перевірку джерел і повідомлень. Що вищі навички — то більше рівнів захисту.

          Саме тому Міжнародний день безпечного інтернету (Safer Internet Day) — ініціатива, започаткована Європейським Союзом і підтримувана в 160+ країнах світу — фокусується не лише на обговоренні ризиків, а й на формуванні культури безпечної поведінки онлайн. Україна долучається до цієї ініціативи через практичні інструменти для громадян.

          10 Лютого 2026 16:14
          10 Лютого 2026 14:41
          10 Лютого 2026 14:32
          10 Лютого 2026 12:07

          Спортивна школа отримала дрова від Городнянського надлісництва

          У прикордонних громадах Чернігівської області безперебійне функціонування соціально важливих закладів є одним із ключових чинників забезпечення стабільної життєдіяльності населення.

          Минулого тижня Городнянське надлісництво Філія «Північний лісовий офіс» ДП «Ліси України» забезпечило дровами для опалення спортивну школу в місті Городня. Заклад функціонує як важливий осередок розвитку й підтримки дітей та молоді міста.

          Нині у спортивній школі займаються та навчаються 240 дітей за різними напрямами, зокрема: футболом, волейболом, настільним тенісом, боксом, біатлоном і легкою атлетикою. Навчально-тренувальний процес забезпечують десять тренерів, які навіть у сучасних умовах щоденно працюють над тим, щоб заняття не припинялися і діти мали можливість зберігати активність.

          09 Лютого 2026 16:26

          Професійна адаптація майбутніх медичних працівників у практичній діяльності

          Практична підготовка є невід’ємною складовою освітнього процесу вищого та фахового передвищого закладу освіти, оскільки саме під час безпосередньої діяльності на робочих місцях відбувається трансформація теоретичних знань у професійні компетенції.

          На базі закладів охорони здоров’я міста Чернігова триває виробнича практика здобувачів освіти КЗ «Чернігівський базовий фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради. У межах освітньо-професійних програм «Сестринська справа» та «Акушерська справа» майбутні фахівці здійснюють відпрацювання навичок із догляду за пацієнтами, виконання маніпуляцій, ведення облікової документації та надання долікарської допомоги.

          Забезпечення медицини кваліфікованими кадрами сьогодні безпосередньо зумовлене системною взаємодією між профільними закладами освіти та закладами охорони здоров’я. Подібна співпраця створює умови для якісної підготовки фахівців, орієнтованої на реальні потреби галузі.

          09 Лютого 2026 14:05

          Відпочинок без пауз: як у Ліцеї №1 поєднали навчання і розвиток

          Канікулярний період у сучасному закладі освіти дедалі частіше виконує не лише змістовну освітню та виховну функцію а й відновлювальну, стаючи простором для розвитку компетентностей, реалізації ініціатив і посилення взаємодії всередині закладу освіти.

          З метою запобігання освітнім втратам упродовж канікул у Чернігівському ліцеї №1 було забезпечено проведення факультативних занять і індивідуальних консультацій. Педагогічні працівники зосередили увагу на узагальненні та систематизації освітнього матеріалу, а також на поглибленому опрацюванні складних тем із профільних дисциплін.

          У межах підготовки до всеукраїнської гри «Джура» в ліцеї реалізовано комплекс освітніх і практичних заходів. Школярі опановували навички домедичної допомоги, брали участь у краєзнавчо-історичних студіях, а спортивна інфраструктура закладу слугувала простором для посилених тренувань із волейболу та баскетболу в межах ліги «Пліч-о-пліч».

          09 Лютого 2026 11:17
          09 Лютого 2026 09:07
          <<<364 - 374 з 5667>>> Архів

          Назад

           

           

          Офіційна сторінка

           

           

          Офіційна сторінка

           

           

           
           
           
           
           

           
           

           
           
           
           
           
          http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/