Анонси
   

   


      
      

     Назад

     Оновлення харчоблоків у закладах загальної середньої освіти – частина реформи шкільного харчування

     Перша леді Олена Зеленська разом з командою командою реформи шкільного харчування на чолі з її керівником Орестом Степаняком, заступницею голови Чернігівської ОДА Жанною Шерстюк та очільниками інших міст і областей обговорили створення фабрик-кухонь у регіонах та плани на новий 2024/2025 навчальний рік.

     «На Чернігівщині громадами подано 12 проєктних заявок на створення базових та опорних кухонь у закладах загальної середньої освіти на суму 127 млн грн. Кошти, отримані з державної субвенції, спрямують на придбання обладнання, проведення реконструкції та капітального ремонту харчоблоків», – повідомив Юрій Музика, начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА.

     Окрім ознайомчого візиту на «ГотуЇмо», фабрику-кухню, яка діє в Бучі, учасники зустрічі відвідали Синяківський хіміко-технологічний ліцей, де мали змогу побачити, як відбувається розвантаження боксів і підігріваються продукти, та Бучанський ліцей №9, де зустрілися з дирекцією та продегустували страви зі шкільного меню разом з учнями середньої школи.

      

     Назад

      

     Офіційна сторінка

      

      
      

      
      

      
      
      
      
      
     http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/