Анонси
   

   


      
      

     Назад

     Матеріали для проведення Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

     Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим у межах своєї компетенції здійснює підготовку заходів до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. У 2024 році – 80-ті роковини депортації кримськотатарського народу з території Кримського півострову радянським тоталітарним режимом у 1944 році.

     Відповідно до постанови Верховної Ради України “Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2024-2025 роках” 18 травня 2024 році на державному рівні проводитимуться меморіальні заходи.

     З метою вшанування Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу просимо провести в закладах освіти семінари, виховні години, конференції, уроки пам’яті, хвилини мовчання, виставки літератури тощо.

     Матеріали, які можна використовувати в офіційній комунікації або ж у підготовці тематичних виховних годин вчителями до 18 травня, за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1IZtaqBCXCYCvveSWNXvdnJIC-_q8OBIg/edit?usp=sharing&ouid=116950482912506893126&rtpof=true&sd=true

     Також просимо висвітлювати проведення заходів на офіційних сайтах місцевих органів управління освітою та закладів освіти.

      

      

      

      

      

      

     Назад

      

     Офіційна сторінка

      

      
      

      
      

      
      
      
      
      
     http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/