Анонси

Назад

Команда з Чернігівщини на Всеукраїнських відкритих змаганнях з трасових автомоделей серед учнівської молоді стала другою

З 28 по 31 березня в м. Луцьк відбулися Всеукраїнські відкриті змагання з трасових автомоделей серед учнівської молоді (юнаки, юніори) та Чемпіонату України з автомодельного спорту – 2 етап (трасові моделі, міжнародні класи, ІІІ ранг).

Близько 30 юних спортсменів у складі дев’яти команд змагалися за першість. Чернігівщину представляли 4 вихованці Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді: Вадим Волощук, Роман Литовка, Нікіта Миніч та Денис Худолій. Хлопців тренували Костянтин Одненко та Сергій Худолій.

Програмою Всеукраїнських змагань передбачалося:

особиста першість у класах трасових автомоделей «Вантажівка», «G-12 st» та «PR-24»;

командна першість.

На Чемпіонаті України хлопці лише випробували свої сили, а от в особистій першості Всеукраїнських відкритих змагань з трасових автомоделей серед учнівської молоді (юнаки, юніори) переможцями та призерами стали:

І місце – Роман Литовка (в класах моделей «G-12 st» та «Вантажівка» серед юнаків);

І місце – Денис Худолій (у класі моделей «Вантажівка»);

ІІІ місце – Нікіта Миніч (у класі моделей «G-12 st»).

У командному заліку команда Чернігівського ОЦНТТУМ посіла ІІ місце, отримавши дипломи та Кубок Українського державного центру позашкільної освіти.

Вітаємо команду ЧОЦНТТУМ та їхніх наставників із здобутими нагородами! Щиро віримо, що наступні змагання пройдуть у мирній Україні!