Анонси
   

   


      
      

     Назад

     Розвиток екологічної освіти — важливий напрям роботи освітян регіону

      

     28 березня педагоги Чернігівщини поділилися досвідом розвитку екологічної освіти в регіоні. Таким чином вони долучилися до Всеукраїнського освітянського проєкту «Освіта сталого розвитку».

     Під час онлайн-зустрічі обговорили забезпечення екологічної грамотності здобувачів освіти, діяльність Молодіжного кліматичного центру в області, проведення заходів еколого-натуралістичного спрямування, роль Мезинського національного природного парку у формуванні екологічної свідомості підростаючого покоління Сіверщини тощо.

     «Ще зі школи діти мають розуміти, як людство впливає на зміни в навколишньому середовищі і які цей вплив має наслідки, тому розвиток екологічної освіти та її вдосконалення на сьогодні є пріоритетним напрямом нашої роботи», — зазначив Юрій Музика, начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА.

     До участі в обговоренні питань з розширення системи екологічної освіти долучився також Володимир Вербицький, директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді  Міністерства освіти і науки України. Організаторами онлайн-зустрічі були Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, Міністерство освіти і науки України та комунальний заклад «Чернігівська обласна станція юних натуралістів».        

      

      
      

            

      

     Назад

      

     Офіційна сторінка

      

      
      

      
      

      
      
      
      
      
     http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/