Анонси
   

   


       
       

      Назад

      Обласний етап Всеукраїнського конкурсу творчості

      дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»

       

      У вересні-жовтні 2023 року Чернігівським обласним Палацом дітей та юнацтва проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»!

      Конкурс проходив за двома розділами  «Образотворче мистецтво» та «Поезія (вірші)».

      До розділу «Образотворче мистецтво» на розгляд журі надіслано 120 робіт з

      42 закладів загальної середньої та позашкільної освіти Чернігівської області! 

      У роботах чуттєво відображені переживання, небайдужість дітей до подій сьогодення, відданість та готовність на подвиги заради захисту рідної землі. Вони виразили любов до Батьківщини, до визначних моментів становлення державності, до Збройних сил України, до національної та державної символіки та до родинних цінностей.

      Приємно відзначити активну патріотичну позицію підростаючого покоління, яка  відображена у малюнках. Це українська символіка; образи воїнів в поєднанні з силою духу, від яких йде нездоланна міць нашого народу; образи жінки-матері, берегині, захисниці свого роду, сім’ї, традицій.  

                До розділу «Поезія (вірші)» долучились 93 здобувачі освіти з закладів загальної середньої та позашкільної освіти Чернігівської області. Поезії, представлені на   конкурс розкривають віддану любов молоді до рідної Батьківщини, повагу до традицій українського народу та усвідомлення ситуації, у якій перебуває Україна.

                 Твори учасників конкурсу є оригінальними творчими роботами, мають потужне змістове та емоційне наповнення, високий художній рівень.  

      Роботи переможців обласного етапу надіслані для у часті у Всеукраїнському   конкурсі творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу».       

       
       
       
       
       
       
       
       

       

       

      Назад

       

      Офіційна сторінка

       

       
       

       
       

       
       
       
       
       
      http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/