Анонси

Назад

Перемога команди Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді у Чемпіонаті України з автомодельного спорту – ІV етап, трасові моделі, міжнародні класи, ІІІ ранг

28 вересня-01 жовтня 2023 року відбувся Чемпіонат України з автомодельного спорту – ІV етап, трасові моделі, міжнародні класи, ІІІ ранг (м. Суми). У змаганнях взяли участь 3 юніорські команди та 6 дорослих команд, це майже 30 учасників.

Команду Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (далі – ЧОЦНТТУМ) представили 2 вихованці гуртка автотрасового моделювання та керівники гуртків Сергій Худолій та Костянтин Одненко.

Відповідно до програми проведення змагань визначалась особиста першість у класах трасових автомоделей «PR-24»,«Open G-12», «Ретро», «ES-24» та командна першість.

У командному заліку Чемпіонату України з автомодельного спорту – ІV етап, трасові моделі, міжнародні класи, ІІІ ранг, команда ЧОЦНТТУМ посіла І місце і серед юніорів, і серед дорослих. Переможці отримали Кубки Української федерації автомодельного спорту зі статусом «Національна».

Збагатилася медальна скарбничка юних автомоделістів та їх наставників і в особистій першості:

Гліб Одненко посів І місце у класах автомоделей «PR-24», «Ретро» та «Open G-12», ІІI місце у класі автомоделей «ES-24»;

Денис Худолій здобув ІІ місце у класах автомоделей «Open G-12» та «Ретро».

Усіх переможців нагороджено дипломами та медалями відповідних ступенів Української федерації автомодельного спорту зі статусом «Національна».

Щиро вітаємо команду Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з черговою перемогою. Бажаємо вдалих стартів, мирного неба та нових перемог! Ми вами пишаємось! Життя триває! Продовжуємо розвивати технічне майбутнє України!