Анонси
   

   


       
       

      Назад

      Участь юннатів Чернігівської обласної станції юних натуралістів у Всесвітньому дні прибирання

       

      З метою формування національної культури чистоти та правильного поводження з відходами, створення сприятливих умов для розвитку волонтерської діяльності і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад щорічно Всеукраїнський молодіжний рух «Let`sDoItWorld» організовує міжнародну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Всесвітній день прибирання».

      Цьогоріч акція «WorldCleanupDay» проходила 16 серпня-16 вересня 2023 року. Разом з мільйонами громадян 191 країниі, які вийшли заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття, до Акції долучилися і вихованці гуртків комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів».

      Юннати станції провели її під гаслом «Хай небо буде мирним! А Україна чистою!»: прибрали бруд та сміття вздовж вулиць Івана Франка, Висока, дитячі майданчики, прилеглі території біля своїх будинків.

      Особливістю цьогорічного прибирання є суворе дотримання заборон, обмежень, які діють на період війни.

      Як вихованці Чернігівської обласної станції юних натуралістів брали участь в Акції можна переглянути за покликанням: https://youtu.be/hVAPzCWfbtA?si=w0ReGWi-Gra5OPY

       

       

       

      Назад

       

      Офіційна сторінка

       

       
       

       
       

       
       
       
       
       
      http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/