Анонси
   

   


       
       

      Назад

      Відбулась зустріч з представниками французької державної агенції з міжнародного технічного співробітництва Expertise France. Агенція співпрацює з державними установами Франції, а також з Європейським Союзом, щоб задовольнити потреби країн-партнерів, які бажають покращити державну політику. Агентство координує та реалізує проєкти національного та регіонального масштабу за основними напрямками громадської діяльності.

      «Чернігівщина відчула підтримку Франції майже відразу після звільнення області. І це неоціненна підтримка», - зазначив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

      Під час обговорення торкнулись теми освіти. Юрій Музика, начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА, взяв участь у робочій зустрічі з представниками делегації. Багато шкіл Чернігівщини постраждали через повномасштабне вторгнення. Важливо не лише відновлювати заклади, але й модернізувати їх. Франція неодноразово допомагала закладам освіти області – транспортом, гаджетами тощо.

       Окрім того, актуальним залишається питання укриттів. Без наявності бомбосховища заклад освіти не зможе працювати. Також звернули увагу на потребу шкіл у транспорті. Представники делегації планують налагодити співпрацю з окремими громадами області.

       
       
       
       
       

       

       

      Назад

       

      Офіційна сторінка

       

       
       

       
       

       
       
       
       
       
      http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/