Анонси
   

   


       
       

      Назад

      Продовжуємо працювати у напрямку відновлення закладів освіти

       

      Діти повинні мати доступ до якісної освіти - Управління освіти і науки Чернігівської ОДА постійно працює над реалізацією цієї мети. Це також є одним з напрямків роботи міжнародної гуманітарної організації «Норвезька рада у справах біженців» (NRC).

      «Наша позиція категорична і однозначна - діти мають навчатись в очній формі», - зазначив Юрій Музика, начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА, під час робочої зустрічі з Ахмедом Алтаком, керівником напряму освіти в Північному регіональному офісі Норвезької ради у справах біженців в Україні, Оксаною Поліщук, керівницею відділу укриття у Північному регіоні та Іриною Кузьменко, освітньою координаторкою в NRC. Обговорили відновлення шкіл Чернігівщини та подальшу співпрацю.

      Важливо, аби діти отримували якісну освіту в сучасних та відновлених школах. Норвезька рада у справах біженців, за результатами відбору, надасть ваучер, який допоможе з ремонтом закладів освіти. 

      Організація почала співпрацювати з Чернігівщиною в минулому році. За цей час вони допомогли з відновленням приватних секторів, наразі тривають роботи у школі №3 міста Чернігів. В Україні реалізація програми «Освіта» тільки починається, але постійно працюємо над тим, щоб діти якомога швидше отримали необхідну допомогу.

      Норвезька рада у справах біженців (NRC) є незалежною, гуманітарною, неприбутковою неурядовою організацією, заснованою у 1946 році. Організація надає допомогу, захищає права та сприяє розв'язанню проблем біженців, внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні.

       

       
       
       
       

       

      Назад

       

      Офіційна сторінка

       

       
       

       
       

       
       
       
       
       
      http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/