Анонси
   

   


       
       

      Назад

      Підсумки Всеукраїнського конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

       

      З 15 до 19 травня 2023 року відбувся Всеукраїнський конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (онлайн-формат) під загальною темою «Україна – найкраща країна у світі!».

      До участі у конкурсі долучилися 56 вихованців закладів позашкільної освіти науково-технічної спрямованості, 26 команд, три особистих учасника з 20 областей України.

      Чернігівську область представили три команди від Городнянської станції юних техніків (Анна Желдак, Гліб Білан), Ніжинської станції юних техніків (Анна Черевко, Анастасія Ярмак) та Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (Дар'я Трихліб, Анастасія Лаптєва).

      Програмою Конкурсу передбачено виконання чотирьох завдань протягом чотирьох конкурсних днів: теоретичний залік, конструкторське (з конструктора «Lego»), творче (створення моделі з певної кількості геометричних фігур) та технічне (виготовлення рухомої іграшки за розгорткою та покроковою інструкцією) завдання. Темою конструкторського завдання журі обрало – «Повітряна флотилія на захисті України», а творчого – «Дім-корабель: житло на суші і на воді». 

      У особистій першості Всеукраїнського конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (онлайн-формат) переможцями та призерами стали:

      І місце – Анна Желдак (Городнянська СЮТ) у теоретичному заліку;

      ІІ місце – Дар'я Трихліб (ЧОЦНТТУМ) у теоретичному заліку;

      ІІ місце – Анастасія Лаптєва (ЧОЦНТТУМ) у технічному завданні;

      ІІІ місце – Анна Черевко (Ніжинська СЮТ) у теоретичному заліку;

      ІІІ місце – Анастасія Лаптєва (ЧОЦНТТУМ) у конструкторському завданні;

      ІІІ місце – Анна Желдак (Городнянська СЮТ) у творчому завданні;

      ІІІ місце – Анна Черевко (Ніжинська СЮТ) у творчому завданні.

      Відповідно до Підсумкового протоколу Всеукраїнського конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (онлайн формат) командні місця серед закладів позашкільної освіти України посіли: Чернігівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді – 5, Городнянська станція юних техніків – 7, Ніжинська станція юних техніків – 8.

      Щиро вітаємо команди та бажаємо нових перемог!

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

      Назад

       

      Офіційна сторінка

       

       
       

       
       

       
       
       
       
       
      http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/