Анонси
   

   
      
      

     Назад

     Проведено щомісячну методичну годину з питань професійної освіти

     06 лютого 2023 року в режимі онлайн відбулась щомісячна методична година за участю начальника Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Юрія Музики, директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернігівській області Віктора Гріненка, представників відповідних установ та адміністрацій і методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

     Керівник Управління освіти і науки акцентував увагу присутніх на особливості організації освітнього процесу в умовах воєнного стану. Подякував колективам за вжиті заходи з облаштування відповідних укриттів та наголосив на продовженні підтримки закладів освіти у забезпеченні обладнанням з енергоживлення, бойлерами тощо. Попри виклики сьогодення особливу увагу Юрій Володимирович приділив питанню забезпечення якості у підготовці робітничого потенціалу.

     Директор методичної служби проаналізував методичні заходи, проведені упродовж січня 2023 року, та озвучив завдання щодо методичного супроводу закладів профтехосвіти у лютому.

     Завідувач Регіонального навчально-практичного центру траспортно-будівельних технологій Ніжинського професійного аграрного ліцею Олександр Пухно презентував новостворений структурний підрозділ, що став осередком сучасної професійної (професійно-технічної) освіти з підготовки слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів, машиністів крана автомобільного, а методист Лариса Петрова поділилась особливостями організації освітнього процесу в ліцеї.

     Методисти Чернігівського вищого професійного училища Олена Кравецька й Ірина Голобурда поінформували про впровадження різних форм методичної роботи з педагогічними працівниками під час зимових канікул, а також поділились досвідом волонтерської діяльності.

     На завершення зустрічі учасники висловили зацікавленість у продовженні різних форм комунікації, що сприятиме координації зусиль щодо забезпечення ефективного функціонування системи підготовки робітничих кадрів в області.

      
      
      
      
      
      

     Назад

      

     Офіційна сторінка

      
      

      
      

      
      
      
      
      
     http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/