Анонси
   

   
      
      

     Назад

     Триває ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

     28-29 січня 2023 року проведено ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики, правознавства, географії та астрономії.

     В олімпіаді з інформатики взяло участь 15 здобувачів освіти 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Бахмацької, Ічнянської територіальних громад та 3 закладів освіти обласного підпорядкування (Чернігівський обласний науковий ліцей, Ніжинський обласний педагогічний ліцей і Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою). Найбільшу кількість учасників представлено від Бахмацької громади - 4 учня та Чернігівського обласного наукового ліцею - 4.

     Учасниками олімпіади з правознавства стало 16 учнів 9-11 класів від 7 територіальних громад (Бахмацька, Дмитрівська, Менська, Новобасанська, Варвинська, Ічнянська, Кіптівська) та Чернігівського обласного наукового ліцею, від якого представлено найбільше здобувачів освіти – 4.

     В олімпіаді з географії взяло участь 33 здобувачі освіти 8-11 класів від 9 територіальних громад (Бахмацька, Дмитрівська, Менська, Новобасанська, Плисківська, Варвинська, Ічнянська, Березнянська, Кіптівська) та 3 закладів освіти обласного підпорядкування. Найбільше учасників було від Чернігівського обласного наукового ліцею - 6 учнів та по 4 учасника від Бахмацької, Новобасанської, Варвинської територіальних громад.

     Учасниками олімпіади з астрономії стало 6 учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти Ічнянської територіальної громади та Чернігівського обласного наукового ліцею, Ніжинського обласного педагогічного ліцею, який представив найбільшу кількість учасників - 4.

     Бажаємо учасникам обласного етапу Всеукраїнських учнівських

     олімпіад перемог та значних творчих здобутків!

      
      
      
      
      
      

     Назад

      

     Офіційна сторінка

      
      

      
      

      
      
      
      
      
     http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/