Анонси
   

   
      
      

     Назад

     Швейцарсько-український Проєкт DECIDE працюватиме на Чернігівщині

      

     Днями відбулась онлайн-зустріч керівника Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Юрія Музики з представниками Швейцарсько-українського Проєкту DECIDE. Проєкт реалізується в Україні у партнерстві з Цюрихським педагогічним університетом.

     Проєкт DECIDE спрямовано на підтримку двох важливих реформ – освіти та децентралізації. Його метою є сприяння долученню громадян територіальних громад до демократичного врядування, рівноправному користуванню його результатами та отриманню доступу до якісної освіти.

     У 2022 році стратегічними партнерами Проєкту були ОІППО Івано-Франківської, Луганської, Одеської та Полтавської областей. У 2023 році Проєкт розширить територію діяльності і на Чернігівську область.

     Серед іншого у рамках Конкурсного відбору буде обрано 4 (чотири) територіальні громади-партнерів Проєкту DECIDE в Чернігівській області: ✔ 3 сільські/селищні громади;

     ✔ 1 міська громада.

     За словами очільника Управління Юрія Музики: «Актуальних питань в освіті багато, шляхи для їх вирішення ми шукаємо не тільки за рахунок місцевих бюджетів, а також звертаємось до різних міжнародних фондів».

      
      
      
      
      

     Назад

      

     Офіційна сторінка

      
      

      
      

      
      
      
      
      
     http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/