Анонси
   

   
      
      

     Назад

      

     Шановна освітянська громадо, здобувачі освіти, батьки!

     Прийміть щирі вітання з початком нового 2022/2023 навчального року та Днем знань!

      

     Сьогодні, в цей перший осінній день, ми відзначаємо свято тих, хто тільки ступив на стежину знань або впевнено по ній крокує, а також мудрих наставників, які передають молодому поколінню досвід, накопичений тисячоліттями, споряджаючи юних громадян всім необхідним, щоб гідно пройти найважливішу дистанцію під назвою Життя.

     Перше вересня – це всенародне свято, яке об’єднує здобувачів освіти, педагогів, батьків. Особливим цей день є, насамперед, для першокласників, які відкриватимуть для себе нову, цікаву дорогу – дорогу до знань.

     Дорогі першокласники!

     Бажаю вам підкорити вершини знань, зустріти надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай ваші здібності та наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

     Вітаю майбутніх випускників!

     Новий навчальний рік, що сьогодні стартує, стане виміром вашої дорослості і відповідальності перед нелегким вибором професійної стезі і самостійності у прийнятті рішень.

     Зичу вам, щоб окрім випробувань під час навчання у вас залишилися приємні спогади про шкільну дружбу, перше кохання, перші розчарування та перемоги, про вимогливих і справедливих наставників-учителів.

     Першокурсники!

     Для вас розпочинається час нових звершень, головним завданням якого є здобуття омріяного фаху. Переконаний, що всі ваші амбітні плани і задуми сприятимуть процвітанню нашої Чернігівщини!

     У День знань хочу привітати та висловити особливу подяку колегам-освітянам!

     Вам довірено найбільше багатство нашої країни – діти. Незважаючи на важкі часи, ви гідно виконуєте свою місію – виховуєте свідомих громадян нашої держави. Ніхто з вас не лишається осторонь, а виявляє активну громадянську позицію та патріотизм. Разом зі своїми учнями та студентами ви працюєте волонтерами, допомагаєте нашим військовим, які боронять незалежність України. Кожен із вас робить свій посильний і такий важливий внесок у справу перемоги над ворогом. Міцного вам здоров’я, добробуту, мирного неба, віри й впевненості у завтрашньому дні.

     Найщиріші вітання батькам!

     Бажаю, щоб ваші далекоглядні та мудрі настанови сприяли формуванню у дітей власної життєвої позиції, всебічному розвитку  талантів і навиків, навчали їх думати глобально і нестандартно, бути відкритим світу. Нехай наші діти дивують своїм завзяттям і цілеспрямованістю.

     У цей день початку нового періоду освітнього життя бажаю всім викладачам і студентам, учителям і учням міцного здоров'я, нових звершень, порозуміння, злагоди і головне – миру!

      Вірю, що здібності, талант, наполегливість, високі патріотичні почуття стануть запорукою нових визначних успіхів, якими пишатиметься Україна.

      

     Начальник Управління

     освіти і науки Чернігівської

     обласної державної адміністрації                        Микола КОНОПАЦЬКИЙ                

     Назад

      
      

      
      

      
      
      
     http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/