Анонси
   

   
       
       

      Назад

       

      Шановна освітянська громадо, здобувачі освіти, батьки!

      Прийміть щирі вітання з початком нового 2022/2023 навчального року та Днем знань!

       

      Сьогодні, в цей перший осінній день, ми відзначаємо свято тих, хто тільки ступив на стежину знань або впевнено по ній крокує, а також мудрих наставників, які передають молодому поколінню досвід, накопичений тисячоліттями, споряджаючи юних громадян всім необхідним, щоб гідно пройти найважливішу дистанцію під назвою Життя.

      Перше вересня – це всенародне свято, яке об’єднує здобувачів освіти, педагогів, батьків. Особливим цей день є, насамперед, для першокласників, які відкриватимуть для себе нову, цікаву дорогу – дорогу до знань.

      Дорогі першокласники!

      Бажаю вам підкорити вершини знань, зустріти надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай ваші здібності та наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

      Вітаю майбутніх випускників!

      Новий навчальний рік, що сьогодні стартує, стане виміром вашої дорослості і відповідальності перед нелегким вибором професійної стезі і самостійності у прийнятті рішень.

      Зичу вам, щоб окрім випробувань під час навчання у вас залишилися приємні спогади про шкільну дружбу, перше кохання, перші розчарування та перемоги, про вимогливих і справедливих наставників-учителів.

      Першокурсники!

      Для вас розпочинається час нових звершень, головним завданням якого є здобуття омріяного фаху. Переконаний, що всі ваші амбітні плани і задуми сприятимуть процвітанню нашої Чернігівщини!

      У День знань хочу привітати та висловити особливу подяку колегам-освітянам!

      Вам довірено найбільше багатство нашої країни – діти. Незважаючи на важкі часи, ви гідно виконуєте свою місію – виховуєте свідомих громадян нашої держави. Ніхто з вас не лишається осторонь, а виявляє активну громадянську позицію та патріотизм. Разом зі своїми учнями та студентами ви працюєте волонтерами, допомагаєте нашим військовим, які боронять незалежність України. Кожен із вас робить свій посильний і такий важливий внесок у справу перемоги над ворогом. Міцного вам здоров’я, добробуту, мирного неба, віри й впевненості у завтрашньому дні.

      Найщиріші вітання батькам!

      Бажаю, щоб ваші далекоглядні та мудрі настанови сприяли формуванню у дітей власної життєвої позиції, всебічному розвитку  талантів і навиків, навчали їх думати глобально і нестандартно, бути відкритим світу. Нехай наші діти дивують своїм завзяттям і цілеспрямованістю.

      У цей день початку нового періоду освітнього життя бажаю всім викладачам і студентам, учителям і учням міцного здоров'я, нових звершень, порозуміння, злагоди і головне – миру!

       Вірю, що здібності, талант, наполегливість, високі патріотичні почуття стануть запорукою нових визначних успіхів, якими пишатиметься Україна.

       

      Начальник Управління

      освіти і науки Чернігівської

      обласної державної адміністрації                        Микола КОНОПАЦЬКИЙ                

      Назад

       

      Офіційна сторінка

       
       

       
       

       
       
       
       
       
      http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/