Анонси
   

   
      
      

     Назад

     Оголошується новий набір на участь у Єврошколах – 2022

     Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує новий набір українських  школярів та студентів на участь у Єврошколах-2022.

     До участі запрошуються ті, хто поділяє європейські цінності, прагне дізнатися більше про Європейський Союз, а також знайти однодумців з якими можна втілювати спільні ініціативи та разом створювати майбутнє України як європейської держави.

     Учасники прослухають лекції від провідних спікерів, серед яких дипломати й експерти з ЄС та України. Формат Єврошкіл передбачає активні дискусії та живе спілкування, а учасники отримають знання про Євросоюз та відносини між Україною та ЄС.

     Брати участь можуть: учні 9-11 класів середніх шкіл, ліцеїв, гімназій; студенти магістратури, останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної форми навчання та аспіранти будь-якої форми навчання.

     Під час навчання учасники пройдуть 10 різноманітних навчальних модулів та дізнаються більше про: історію ЄС, його основні цінності та інституції, а також про напрямок європейської інтеграції України. Програма включає лекції присвячені політиці ЄС у сферах екології, інформаційної безпеки та боротьби з дезінформацією, міграції, освіти, культури та багато іншого.

     20 кращих учасників отримають запрошення до зимової школи в очному форматі.

     Протягом навчання учасники Єврошкіл представлять власні мініпроєкти, спрямовані на просування інтересів громади, ідей європейської інтеграції, комунікації, запобіганню дезінформації тощо. Ці мініпроєкти реалізовуватимуться спільно з представниками Мереж ЄС (євро клубами, інформаційними центрами ЄС, експертами Team Europe Ukraine, випускниками  EU Study Days, Erasmus+, Colledge of Europe).

     Для участі у відборі потрібно заповнити заявку не пізніше 18:00,   10 вересня 2022 року

     -              Посилання на заявку для школярів: https://cut.ly/5LHZPmd

     -              Посилання на заявку для студентів: https://cut.ly/ILHV2Hy

     Відбір проходитиме у два етапи: за заявками та на основі онлайн-тестування.

     Більше інформації на сторінці проєкту : https://cut.ly/ALBn4bL

      

     EU Study Days in Ukraine – освітній проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні, започаткований у 2013 році. Мережа випускників налічує вже понад 1500 осіб. Проєкт має на меті розвиток мережі випускників, які цікавляться питаннями європейської інтеграції й спільно реалізують власні ініціативи у різних сферах діяльності. EU Study Days допомагає знаходити однодумців, які бачать розвиток України як європейської держави.

     У 2022-2025 роках проєкт виконуватиметься ГО «Молодіжна альтернатива», Львівським національним університетом імені Івана Франка, Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця.

     Назад

      
      
      

      
      

      
      
      
      
      
     http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/