Анонси
   

   
       
       

      Назад

      Про участь у вебквесті з інформаційної безпеки «КіберХНУВС»

      Факультет № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ спільно з партнерами (Координатор проєктів ОБСЄ в Україні, Департамент кіберполіції Національної поліції України, Науковий парк «Наука та безпека») повідомляє про прийом електронних анкет-заявок від цьогорічних випускників закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти для участі у вебквесті з інформаційної безпеки «КіберХНУВС».

      Метою заходу є реалізація здібностей талановитих учнів, стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, популяризація досягнень науки, техніки та новітніх інформаційних технологій.

      Вебквест проходитиме з 25 червня по 02 липня 2022 року. Переможці Квесту отримають цінні призи від організаторів.

      З Положенням про проведення вебквесту Харківського національного університету внутрішніх справ з інформаційної безпеки «КіберХНУВС» для випускників закладів загальної освіти України можна ознайомитися за посиланням: https://univd.edu.ua/uk/dir/2986/vebkvest .

      Підставою для участі у квесті є анкета-заявка учасника, яку необхідно заповнити в електронному вигляді з 00:00 25.06.2022р.  (субота) до 24:00 02.07.2022р. за посиланням: https://forms.gle/LEqHhARFbvqZjzFn6

      Переможці вебквесту «КіберХНУВС» будуть нагороджені цінними подарунками.

      За додатковою інформацією щодо організації та проведення квесту звертатися до:

      1). Секретаря організаційного комітету вебквесту – доцента кафедри протидії кіберзлочинності факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ Воропаєвої Анни Олександрівни,

      e-mail: voropaieva.anna87@gmail.com

      2). Telegram-чату «КіберХНУВС 2022»  https:t.me/CyberErudition

       

                

      Назад

       
       

       
       

       
       
       
      http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/