Анонси
   

   
      

     Назад

      

     Обласний конкурс «Хлібом славиться Чернігівська земля»

     З метою виховання національної свідомості підростаючого покоління, патріотизму та поваги до історичної спадщини українського народу, пропагування бережливого, шанобливого ставлення до хліба Чернігівською обласною станцією юних натуралістів проводиться обласний конкурс «Хлібом славиться Чернігівська земля».

     Цьогоріч у конкурсі взяли участь здобувачі освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти Бобровицької, Корюківської, Ніжинської, Носівської, Новгород-Сіверської, Чернігівської, Прилуцької, Сновської, Вертіївської, Новобілоуської, Тупичівської, Варвинської, Гончарівської, Деснянської, Лосинівської територіальних громад, комунального закладу «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради, Новгород-Сіверської державної гімназії імені К.Д. Ушинського.

     На огляд журі представлено різноманітні творчі роботи, які відповідають визначенням «Коровай» та «Обрядовий хліб» і є зразками як традиційних, так і осучаснених кулінарних виробів. У роботах поєднуються національні художні традиції із елементами творчого мислення сучасних майстрів.

     На Конкурс надійшли експонати хлібних виробів часів Голодомору, спечених за рецептами очевидців Голодомору.

     До виконання завдань конкурсу долучилися також батьки здобувачів освіти та педагоги.  

     З робіт, надісланих на обласний конкурс, на базі комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» створено виставку, яку можуть відвідати педагоги та учні закладів загальної середньої, позашкільної освіти Чернігівщини.

      
      
      
      
      
      
      

      

      

      

     Назад

      

     Коронавірусна
     інфекція
     COVID-19

      
      

      
      
      
     http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/