Анонси
   

   
      

     Назад

     Щодо відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства

     18 листопада відзначається Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства. Також щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сімʼї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

     Міністерством освіти і науки України спільно з освітнім проєктом «Stop_sexтинг» 22 листопада 2021 року о 14:00 годині заплановано проведення вебінару для педагогічних працівників щодо онлайн-безпеки з метою удосконалення компетентностей педагогічних працівників щодо виявлення та реагування на випадки потрапляння здобувачів освіти у ризиковану ситуацію онлайн (у тому числі й онлайн сексуального насильства), а також щодо реалізації профілактичних дій для захисту дітей від ризиків в інтернеті.

     Трансляція вебінару відбудеться на сторінці у мережі Фейсбук освітнього проекту «Stop_sexтинг» (www.facebook.com/stopsextingua).

     Участь у вебінарі передбачає отримання іменного електронного сертифікату про його проходження. З детальною інструкцією щодо отримання такого документу можна ознайомитись на сайті освітнього проекту «Stop_sexтинг» у розділі «Програма підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти» (режим доступу: https://stop-sexting.in.ua/programa-pidvyshhennya-kvalifikacziyi-pedagogichnyh-praczivnykiv-zakladiv-osvity).

     Зазначена інформація буде корисною для керівників, педагогічних колективів закладів загальної середньої освіти.

     Назад

      

     Коронавірусна
     інфекція
     COVID-19

      
      

      
      
      
     http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/