Анонси
   

   
      

     Назад

     Дорогі друзі! Шановні здобувачі вищої освіти України!

     Щиро вітаю вас зі святом молодості, енергії та розуму – з Міжнародним днем студента!

     Студентські роки назавжди залишаються найкращими спогадами молодості, становленням особистості, започаткуванням успіхів у подальшому житті.

     Це дійсно незабутня пора, під час якої молода людина здобуває освіту, робить перші кроки на професійній та науковій ниві, формується як особистість.

     Студент сьогодення – це розумна, енергійна, цілеспрямована людина. Але головне – це прагнення до власної самореалізації та до використання своїх знань і навичок на користь суспільства і держави. Справжній студент - той, хто любить та вміє навчатися, хто намагається досягти своєї мети та реалізувати власні здібності.

     Бажаю, щоб кожен день був сповнений нових цілей, впевнених прагнень, чудових ідей та особистих перемог. Нехай роки студентства запам'ятаються щасливими, а знання і невтомний ентузіазм приведуть до улюбленої і престижної професії!

     Хочеться побажати вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм та радістю!

     З повагою

     Начальник Управління освіти і науки

     Чернігівської обласної державної адміністрації                          Микола КОНОПАЦЬКИЙ

      

     Назад

      

     Коронавірусна
     інфекція
     COVID-19

      
      

      
      
      
     http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/