Анонси
   

   

     Назад

     Відкрито нову програму ЄС Еразмус+ на 2021-2027 рр.

     Європейська Комісія офіційно оголосила про відкриття нової Програми Еразмус+ на 2021-2027 рр. Діяльність Програми буде зосереджено на трьох сферах – освіті та професійному розвитку; молоді; спорті.

     Основними цілями Програми будуть:

     • сприяння академічній мобільності у сфері освіти та професійного розвитку;
     • сприяння неформальній та інформальній навчальній мобільності у сфері молоді;
     • сприяння навчальній мобільності персоналу сфери спорту.

     Завдяки бюджету понад 26 мільярдів євро нова міжнародна Програма буде більш інклюзивною, цифровою та екологічною.

     Водночас нова Програма працюватиме над розвитком співпраці, якості, інклюзії, креативності та інновацій на рівні організацій і впровадження стратегій у сфері освіти, професійного розвитку, молоді та спорту.

     Крім цього, Еразмус+ на 2021-2027 рр. підтримуватиме викладання, навчання та проведення досліджень з питань європейської інтеграції, зокрема щодо майбутніх викликів та можливостей Європейського Союзу в межах напряму "Жан Моне".

     В межах програми буде також підтримано нові флагманські ініціативи, такі як Європейські університети, Академії вчителів Еразмус, Центри досконалості у сфері професійної (професійно-технічної) освіти та "Відкривай ЄС".

     Також анонсовано конкурсну програму на 2021 р. та оновлено Керівництво до Програми.

     Міністерство освіти і науки України спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні готує серію семінарів щодо можливостей, відкритих для України.

     Довідково.

     Еразмус+ – Програма Європейського Союзу, що підтримує проєкти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту для молодіжних працівників, студентів (молодших бакалаврів, бакалаврів, магістрів, аспірантів), працівників університетів, представників державного, громадського та приватного сектору.

     База проєктів Erasmus+ для України доступна на сайті Національного Еразмус+ офісу в Україні.

      

     Назад