Анонси
   

   
      
      
     Новини

     Назад

     Важливі поради, як діяти у випадку надзвичайної ситуації або війни

      

      
      
     <<<1 - 11 з 3602>>> Архів
     07 Лютого 2023 17:23

      Директоратом професійної освіти МОН проведено онлайн-нараду  з актуальних питань професійної (професійно-технічної) освіти

      

     07 лютого 2023 року Директоратом професійної освіти Міністерства освіти і науки України проведено онлайн-нараду для представників департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської військових адміністрацій, у якій взяв участь начальник Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Юрій Музика.

     Під час наради обговорено питання щодо проведення атестації закладів професійної (професійно-технічної) освіти в умовах воєнного стану, особливостей проходження виробничої практики учнями, змін до Типових правил прийому,  необхідності внесення змін до Порядку працевлаштування випускників професійно-технічних навчальних закладів, підготовка яких проводилася за державним замовленням, а також забезпечення

     07 Лютого 2023 17:14

     Проведено щомісячну методичну годину з питань професійної освіти

     06 лютого 2023 року в режимі онлайн відбулась щомісячна методична година за участю начальника Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Юрія Музики, директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернігівській області Віктора Гріненка, представників відповідних установ та адміністрацій і методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

     Керівник Управління освіти і науки акцентував увагу присутніх на особливості організації освітнього процесу в умовах воєнного стану. Подякував колективам за вжиті заходи з облаштування відповідних укриттів та наголосив на продовженні підтримки закладів освіти у забезпеченні обладнанням з енергоживлення, бойлерами тощо. Попри виклики сьогодення особливу увагу Юрій Володимирович приділив питанню забезпечення

     07 Лютого 2023 16:18

     До уваги здобувачів освіти, батьківської, педагогічної громадськості!

      

     Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана запрошує здобувачів освіти 10-11 класів закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, батьківську і педагогічну громадськість на День відкритих дверей, який відбудеться в онлайн-режимі 18 лютого 2023 року з 11:00 до 13:00.

     Умови участі додаються

     07 Лютого 2023 14:42

     Співпраця органів управління освітою області та ювенальної поліції – один із пріоритетів створення безпечних і комфортних умов навчання

      

     Створення безпечних і комфортних умов навчання, забезпечення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації, профілактика правопорушень, співпраця ювенальної поліції області та Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації – все це та інше обговорювали на спільній зустрічі керівників освіти області та ювенальної поліції.

     На зустрічі начальника Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Юрія Музики та начальника відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління національної поліції в Чернігівській області Оксани Огненко порушувалися питання, пов’язані з профілактикою правопорушень,

     06 Лютого 2023 11:16
     06 Лютого 2023 11:15
     06 Лютого 2023 11:13

     Проведено фінальний етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

      

     04 лютого 2023 року в області відбувся фінальний етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (далі-Конкурс).

     Конкурс проведено в очній формі на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського (ректор Анатолій Заліський) та Ніжинської гімназії № 3 Ніжинської міської ради Чернігівської області (директор Вікторія Пушкіна), з дотриманням протиепідемічних заходів та вимог безпеки під час дії правового режиму воєнного стану в Україні.

     У фінальному етапі змагання взяло участь 25 переможців обласного етапу конкурсу, серед яких 14 учнів закладів загальної середньої освіти, 2 учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, 6 студентів закладів фахової передвищої освіти та 3 студенти закладів вищої освіти.

     03 Лютого 2023 16:56
     03 Лютого 2023 16:21

     Шановні учні, учителі, науковці та батьки!

     Вітаю Вас з початком ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

     У складних умовах, які відбуваються в нашій країні, учнівська молодь закладів освіти області продовжує не тільки розвиватися і займатися експериментально-дослідницькою діяльністю, а й презентувати результати своєї роботи в таких масштабних інтелектуальних змаганнях, як Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

     Цей конкурс є особливим, оскільки виявляє найбільш талановиту молодь і сприяє розвитку її здібностей.

     Серед юних науковців є ті, хто вже давно крокують стежиною науки і ті, які тільки розпочинають свій шлях наукових досліджень. Конкурс-захист – це стартовий майданчик до нових відкриттів у різних галузях науки, першою та найважливішою сходинкою на шляху до самовдосконалення кожної особистості.

     Участь у конкурсі дає змогу учнівській молоді реалізувати науково-дослідницькі нахили, залучитись до самостійної творчої діяльності, засвоїти нові знання, зробити усвідомлений вибір майбутньої професії, розширити коло спілкування, знайти однодумців.

     Хочу висловити слова вдячності тим людям, які завжди стоять пліч-о-пліч з юними талантами, – вчителям та батькам.

     Щиро вдячний учителям, науковцям, які завжди поряд з учнями, наполегливо працюють над розвитком їх творчого потенціалу, допомагають кожному з них знайти індивідуальний напрям наукових досліджень, формують  сучасне покоління майбутніх науковців і практиків.

     Велика вдячність батькам конкурсантів, які вкладають не тільки знання та батьківську любов, а й допомагають їм формувати вміння пізнавати світ, досліджувати об`єкти, що нас оточують; навчають дітей взаємодіяти з іншими людьми та вміти відстоювати свою точку зору.

     Нині в нашій країні складні воєнні часи, але разом спільними зусиллями ми зможемо змінити ситуацію на краще, відбудувати абсолютно нову країну, тому вклад кожного з Вас є дуже значущим.

     Бажаю учням гідно пройти випробування ІІ етапу конкурсу-захисту, відкрити для себе нові перспективи. Вірю, що в майбутньому Ви продовжите славну естафету видатних науковців нашого краю.

     Успіхів Вам, юні дослідники, вагомих напрацювань, реалізації всіх Ваших мрій і задумів!

      

     Начальник Управління освіти і науки

     обласної державної адміністрації                               Юрій МУЗИКА

     03 Лютого 2023 15:24

     Стартував ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

      

     У лютому стартував ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2022/2023 навчальному році. 

     На розгляд журі 46-ти наукових секцій представлено 135 дослідницьких проєктів учнів із 5 закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування, а також закладів загальної середньої освіти 25 територіальних громад області, міст Прилук і Чернігова.

     Протягом лютого члени журі проведуть заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт учасників конкурсу-захисту, під час постерного захисту безпосередньо поспілкуються з конкурсантами у формі питань-відповідей, перевірять їх знання з теми дослідження та самостійність його виконання.

     03 Лютого 2023 09:23
     <<<1 - 11 з 3602>>> Архів

     Назад

      

     Офіційна сторінка

      
      

      
      

      
      
      
      
      
     http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/