Анонси
   

   


       
       
      Новини

      Назад

       

      Важливі поради, як діяти у випадку надзвичайної ситуації або війни

       

       

       

      <<<34 - 44 з 4025>>> Архів
      29 Серпня 2023 19:02

      Нова українська школа на Чернігівщині: перспективи і проблеми

       

      Особливості організації освітнього процесу в початковій школі в умовах НУШ та перехід на наступний рівень НУШ розглянули у рамках методичної секції серпневої (не)конференції.

      Мали змогу обговорити актуальні питання освітнього процесу в закладах освіти, партнерську взаємодію Центру професійного розвитку педагогічниx працівників із закладами освіти області, розвиток та реалізацію НУШ, а також про штучний інтелект в освіті.

      Юрій Музика, начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА, зазначає, що освіта – найважливіша ланка у побудові успішної держави й формуванні якісної освіти майбутнього.

      Говорили про особливості організації освітнього процесу в початковій школі в умовах НУШ. Зокрема, професійну підтримку педагогічних працівників, академічну автономію: навчально-методичне забезпечення освітнього процесу та вибір модельних програм.

      29 Серпня 2023 19:00

      Щорічна серпнева (не)конференція зібрала освітян Чернігівщини

       

      Про виховання сучасних дітей, психологічне здоров’я та реалізацію Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» говорили у рамках виховної секції (не)конференції.

      Виховна секція з теми «Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників: методичний навігатор у 2023/2024 навчальному році» відбулась за участю Юрія Музики, начальника Управління освіти і науки Чернігівської ОДА, Олени Соронович, заступниці начальника Управління освіти і науки Чернігівської ОДА, та Анатолія Заліського, ректора ЧОІППО імені К.Д. Ушинського.

      Ректор та фахівці Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського презентували пріоритетні напрямки співпраці з органами освіти ТГ. Говорили також ї про особливості організації виховного процесу в 2023/2024 навчальному році.

      29 Серпня 2023 11:21
      25 Серпня 2023 17:00
      25 Серпня 2023 16:22
      25 Серпня 2023 16:17
      25 Серпня 2023 16:13
      23 Серпня 2023 14:32

      Підсумки обласного патріотичного відеомарафону «Тобі, моя Україно!», присвяченого Дню Незалежності України

       

      З нагоди відзначення Дня Незалежності України комунальним позашкільним навчальним закладом «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» у липні – серпні 2023 року проведено обласний патріотичний відеомарафон «Тобі, моя Україно!» (далі – Відеомарафон).

      Мета проведення Відеомарафону – формування у підростаючого покоління активної громадянської позиції, виховання патріотичних почуттів i любові до Батьківщини; впровадження нових технологій, форм і методів роботи (зокрема, дистанційних і віртуальних) у проведенні заходів до Дня Незалежності України; виявлення і відзначення обдарованих дітей, розвиток їх творчого потенціалу, високої мистецької культури.

      Учасникам заходу необхідно було відзняти відео, що містить інформацію вітального характеру до Дня Незалежності України.

      22 Серпня 2023 17:05

      Продовжуємо роботу в напрямку відновлення закладів освіти

       

      Експерти з гуманітарної допомоги ЄС в Україні Марія Алєксєєнко, Девід Шевчик разом з представниками фінської неурядової організації Finn Church Aid(FCA) зустрілись з Юрієм Музикою, начальником Управління освіти і науки Чернігівської ОДА, та адміністрацією «Чернігівський обласний науковий ліцей». Організації допомогли з відновленням закладу освіти після руйнування у лютому-березні 2022 року.

      За допомоги FCA у межах проєкту «Безпечне повернення до навчання в Україні», завдяки підтримці Європейського союзу та залучення фінансування з обласного бюджету за підтримки Управління освіти і науки приміщення ліцею стало безпечним та комфортним для навчання. Зокрема, відновили коридори й основну сходову клітину, сходову клітину в укриття, навчальні кабінети хімії, інформатики, англійської мови, адміністративну частину ліцею та вбиральню.

      Окрім того, психологи організації провели серію тренінгів із надання першої психологічної допомоги та соціально-емоційного навчання.

      22 Серпня 2023 17:02

      KOLO-клуб у Чернігівській ТГ - це одна з найбільших локацій, яка знаходиться на базі однієї зі шкіл. За три місяці тут активності охопили більш як тисячу дітей.

      KOLO Clubs - це проєкт ГО DOCCU, який реалізується за підтримки Finn Church Aid (FCA) та спрямований на освітній розвиток в громадах, психологічну підтримку, створення коло клубів для школярів та їхніх батьків.

      Які ж заходи організували на локації за літо?

      Розробили дизайн проєкту локації KOLO-клубу та провели голосування за найкращий проєкт. Наразі команда спеціалістів DOCCU розробила необхідну документацію, згідно з якою міська рада Чернігова проводить закупівлю ремонту приміщення під створення KOLO-клубу.

      За три місяці проєкту 212 освітян пройшли навчання з надання домедичної допомоги, безпеки в укриттях, цивільного захисту і психологічної підтримки. А шкільні психологи пройшли навчання щодо психологічної стресостійкості.

      21 Серпня 2023 23:29
      <<<34 - 44 з 4025>>> Архів

      Назад

       

      Офіційна сторінка

       

       
       

       
       

       
       
       
       
       
      http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/