Анонси
   

   
       
       
      Новини

      Назад

       

      Важливі поради, як діяти у випадку надзвичайної ситуації або війни

       

       

       

       

      <<<23 - 33 з 3895>>> Архів
      25 Травня 2023 16:08

      Відбувся семінар-практикум асистентів вчителів та асистентів вихователів закладів дошкільної та початкової освіти

      23-24 травня 2023 року комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради у співпраці з комунальним закладом «Прилуцький навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради організовано та проведено спільне засідання постійно діючого семінару-практикуму асистентів вчителів та асистентів вихователів «Інклюзивна освіта. Гартування через навчання. Від ʺЧому?ʺ до ʺЯк?ʺ» у формі методичного марафону на тему: «Практичні кейси: арт-терапія та природокористування в розвитку дітей з особливими освітніми потребами, арт-класи, методичні інструменти для роботи з дітьми, які мають інтелектуальні труднощі».

      У семінарі-практикумі взяли участь спеціалісти Інклюзивно-ресурсного центру Прилуцької

      25 Травня 2023 15:41

      Підведено підсумки діяльності Учнівської Ліги України

       

      24 травня 2023 року відбувся онлайн-збір за підсумками діяльності Учнівської Ліги України, в якому взяли участь лідери учнівського самоврядування - представники Чернігівської обласної Ради старшокласників з Чернігова, Коропа та Козельця.

      До лідерського заходу долучилися почесні гості: Геннадій Шкура, директор Українського державного центру позашкільної освіти; Юлія Мархель, голова правління "Let’s do it Ukraine", координатор міжнародного гуманітарного проєкту “Let’s do it Ukraine SOS”, координатор “World Cleanup Day” в Україні; Оксана Шабас, представниця PEACE CORPS UKRAINE (Корпусу Миру в Україні); Світлана Бут, координаторка Учнівської Ліги України; Сергій Косенко, заступник директора Українського державного центру позашкільної освіти з навчально-методичної роботи, модератор заходу.

      25 Травня 2023 15:19

      У рамках Тижня професійної освіти

      відбулась семінар-нарада керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Чернігівської області.

       

      24 травня 2023 року у рамках Тижня професійної освіти проведено семінар-нараду директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області на базі Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування.

       Під час заходу начальник Управління освіти і науки  Чернігівської обласної державної адміністрації Юрій Музика проаналізував діяльність освітньої сфери регіону, звернув увагу присутніх на ключові проблеми професійної (професійно-технічної) освіти та шляхах їх вирішення, зокрема, відновленні закладів освіти, що зазнали значних ушкоджень внаслідок збройної агресії рф, створенні безпечних умов для навчання і роботи в закладах профтехосвіти області, забезпеченні проведення профорієнтаційної роботи на високому рівні та інші актуальні питання сьогодення в сфері професійної освіти.

       
       
      25 Травня 2023 09:05
      25 Травня 2023 09:02

      Відбувся Чемпіонат Чернігівської області з волейболу

       

      21-22 травня 2023 року на базі позашкільного навчального закладу «Чернігівська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» відбувся Чемпіонат Чернігівської області з волейболу серед дівчат 2010 року народження та молодших за віком. 

      У змаганнях взяли участь 9 команд, а саме: Чернігівської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, дитячо-юнацької спортивної школи «Чернігів» Чернігівської міської ради, дитячо-юнацької спортивної школи №2 Чернігівської міської ради, дитячо-юнацької спортивної школи «Олімпієць» Гончарівської селищної ради, Ніжинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, Куликівської дитячо-юнацької спортивної школи, дитячо-юнацької спортивної школи м.Прилуки, команда Коропської територіальної громади,

      24 Травня 2023 09:56
      24 Травня 2023 09:33
      23 Травня 2023 12:07
      23 Травня 2023 11:11

      День Героїв - свято величі духу українських вояків – борців за волю України

      З метою вшанування мужності та героїзму захисників держави різних часів та епох, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги й турботи про учасників збройної боротьби за волю України 23 травня відзначається щорічне свято – День Героїв.

      Українські Герої — це українці, які жили в різні епохи й захищали рідну землю. Вони ставали до лав руських дружин великого князя Святослава і короля Данила, козацьких полків Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Івана Виговського, Української Галицької Армії Мирона Тарнавського, Січових стрільців Дмитра Вітовського, а також Армії Української Народної Республіки Симона Петлюри, Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця і Степана Бандери, Української Повстанської Армії.

      22 Травня 2023 16:29
      <<<23 - 33 з 3895>>> Архів

      Назад

       

      Офіційна сторінка

       
       

       
       

       
       
       
       
       
      http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/