Анонси
   

   
      
      
     Новини

     Назад

     Важливі поради, як діяти у випадку надзвичайної ситуації або війни

      

      
      
     <<<23 - 33 з 3528>>> Архів
     13 Жовтня 2022 14:43

     Шановні колеги-освітяни, батьки, здобувачі освіти!

      

     14 жовтня разом з величним святом Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо День захисників і захисниць України,  День Українського козацтва і цього дня виповнюється 80 років від створення Української повстанської армії!

     Історія українського козацтва – це одна з найвизначніших сторінок життя нашого народу. В найтяжчі часи поневолення козацтво було справжнім захисником рідної України, оборонцем віри, моралі та державницьких традицій нашої вітчизни. Впродовж століть могутнє козацьке братство здійснювало вплив на європейську історію. Саме з козацького роду вийшли відомі всьому світу діячі національного відродження та визвольного руху України. Й донині нащадки козаків розвивають найкращі традиції наших предків, що є зразком доблесті і відданості Батьківщині.

     Для кожного з нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає нашу країну, закликає до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами.  Найцінніше, що є в житті – це мир, спокій і стабільність.  Ми знаємо ціну сьогоднішнього мирного неба, яке, на жаль, не є  мирним... Та не втрачаючи надію, ми працюємо, навчаємо, допомагаємо й віримо у нашу Перемогу!  У ці важкі часи кожен відчуває персональну відповідальність за долю своєї держави, за підтримку наших захисників. Боролись! Боремось! Поборемо!

     Сьогодні ми висловлюємо свою повагу та подяку всім захисникам, захисницям, серед яких є наші випускники, студенти, вчителі та викладачі. Нам є ким і чим пишатися! Наші воїни – це і є наша національна гордість та приклад нескореності.  

     Бажаю, щоб сила оборонця рідної землі живилась любов’ю та підтримкою близьких людей! Зичу вам міцного козацького здоров’я, невичерпної енергії, можливості виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні.

      

     З повагою

     Начальник Управління освіти і науки

     Чернігівської обласної державної

     адміністрації                                                   Микола КОНОПАЦЬКИЙ

     11 Жовтня 2022 09:56

     Про запровадження онлайн-навчання

     З  метою  максимального  убезпечення  всіх  учасників  освітнього  процесу Міністерство освіти і науки України рекомендує прийняти рішення про навчання у закладах дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової  передвищої  та  вищої  освіти  у  дистанційному  форматі  до  14  жовтня 2022 року.

     ЗАВАНТАЖИТИ

     05 Жовтня 2022 17:12

     ​          “Ноутбук кожному вчителю”

     224-й день поспіль Україна продовжує обороняти територію, націю та свободу від жорстокого вторгнення рф.

            Сьогодні маємо чергові результати співпраці з партнерами, які є небайдужими до майбутнього України, зокрема сфери освіти. А саме, за підтримки Google та ЮНЕСКО розпочато забезпечення хромбуками закладів освіти. Раніше було домовлено про забезпечення ноутбуками «Chromebook» у кількості 43 тис., але партнери збільшили цю кількість до 50 тис.

             Станом на 05 жовтня 2022 року до Чернігівської області надійшло 2273 шт. нових ноутбуків.

             Проект є продовженням ініціативи “Ноутбук кожному вчителю”, а його реалізація стала можливою завдяки домовленостям Міністерства освіти і науки України з компанією Google та за підтримки Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО.

             Сучасні пристрої  будуть розподілені між педагогічними працівниками закладів загальної середньої освіти та закладів професійної (професійно – технічної) освіти Чернігівської області.

             

     04 Жовтня 2022 14:29

     За  підтримки Міжнародного благодійного фонду

     Parimatch Foundation, Чернігівської обласної військової  адміністрації та  Експертів Ізраїльської Коаліції Травми відбулось навчання практичних психологів  інклюзивно-ресурсних центрів Чернігівської області

      

     3 жовтня 2022 року відбулася онлайн-зустріч  з підбиття підсумків навчання  практичних психологів  інклюзивно-ресурсних центрів Чернігівської області за програмою «Навчальний курс з основ самодопомоги  та допомоги іншим».

     З вітальним словом до учасників заходу звернулася Олена Соронович, заступник начальника Управління освіти і науки Чернігівської обласної військової адміністрації;  Анжела Фокіна, операційна директорка Parimatch Foundation, підсумувала результати навчання та подальше практичне використання навчального курсу у роботі фахівців інклюзивно-ресурсних центрів; рефлексію від учасників онлайн-навчання висловили Людмила Гальонка, методист ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти;  Тетяна Макуха, директор «ІРЦ» Носівської міської ради; Іванна Сизоненко, директор «ІРЦ» Ічнянської міської ради.

     29 Вересня 2022 15:58

     Привітання освітян Чернігівщини з Днем працівника освіти від Сергія Шкарлета - Міністра освіти і науки України

      

     29 Вересня 2022 15:54

     Шановні колеги-освітяни!  

     Щиро вітаю з професійним святом!

     У першу неділю жовтня ми традиційно відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Велика шана та повага освітянам – учителям, вихователям, викладачам, майстрам за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання. Вашими зусиллями та педагогічною майстерністю твориться майбутнє нашої держави.

     Сьогодні Україна переживає надзвичайно важкі часи – відстоює незалежність та право на ідентичність нації. На кожному фронті – свої перемоги. Саме педагоги роблять значний внесок у розвиток нашої держави – формують нове покоління, свідоме, патріотичне й освічене, що є запорукою щасливого майбутнього України, її економічного процвітання й духовного відродження.

     Завдяки нашим спільним зусиллям освіта Чернігівщини витримала. Новий навчальний рік розпочато, заклади освіти працюють. Деякі наші здобувачі освіти навчаються очно або за змішаною формою, інші – дистанційно, вдома чи за кордоном, хтось отримує знання в інших містах. Ми робимо все можливе, щоб ніхто не залишився поза освітнім процесом, долучаючи до нашої родини учнів та педагогів, у тому числі й внутрішньо переміщених осіб.

     Щиро дякую освітянській спільноті за невтомну працю, терпіння, мудрість, неймовірні доброту, любов та турботу, які вони дарують своїм учням, вихованцям та студентам!

     Бажаю всім міцного здоров’я, подальших успіхів та перемог, невичерпної життєвої енергії та наснаги!

     Нехай життя буде спокійним, наповненим тільки приємними та яскравими подіями, а серця – здійсненними мріями та непохитною вірою, що незабаром ми житимемо в мирній, квітучій, конкурентоспроможній і успішній європейській країні з гордою назвою «Україна»!

     Ми разом! Ми сильні! Ми вільні! Ми переможемо!

      

     З повагою

     Начальник Управління освіти і науки

     Чернігівської облдержадміністрації                                     Микола КОНОПАЦЬКИЙ

     29 Вересня 2022 15:40
     29 Вересня 2022 15:30

     ПРЕДСТАВНИКИ МОН ВИВЧАЛИ ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД ІЗРАЇЛЮ ЩОДО ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ВІЙНИ

      

     Радник - уповноважена Президента з питань Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту Ольга Будник спільно із заступницею Міністра освіти і науки України Вірою Роговою взяли участь у візиті до Ізраїлю щодо організації освітнього процесу в умовах війни, який відбувся у вересні.

     «Навчальний візит дав можливість вивчити практичний досвід Ізраїлю, який напрацьовувався роками. Створення умов для психологічного здоров’я, а також безпечного освітнього процесу є пріоритетним завданням для команди Міністерства освіти і науки України. Під час війни це стало надактуальним. Ми вже працюємо над втіленням найкращих практик Ізраїлю із психологічної підтримки дітей, створення команд реагування в закладах освіти та напрацювання протоколів реагування

     29 Вересня 2022 12:23
     28 Вересня 2022 15:31

     Урочистості з нагоди Дня працівників освіти

     28 вересня 2022 року в Управлінні освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

     Микола Конопацький, начальник Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, привітав колег-освітян з прийдешнім святом та побажав міцного здоров’я, творчої наснаги, добробуту, злагоди в родинах, щастя,  мирного неба та впевненості у завтрашньому дні.

     За сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання посадових обов’язків очільник освіти області вручив відомчі нагороди працівникам Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації:

     нагрудний знак Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти» – Наталії Валеріївні ДЯГЛО, начальнику відділу дошкільної, позашкільної освіти, оздоровлення та виховної роботи Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації;

     Почесну грамоту Міністерства

     28 Вересня 2022 13:00

     Урочиста онлайн-зустріч з лауреатами обласних Премій

     імені Софії Русової та імені Георгія Вороного

      з нагоди Дня працівників освіти

      

     28 вересня 2022 року відбулася урочиста онлайн-зустріч з лауреатами обласної Премії імені Софії Русової, обласної Премії імені Георгія Вороного з нагоди Дня працівників освіти.

     У зустрічі взяли участь заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Жанна Шерстюк, начальник Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації Микола Конопацький, заступник начальника Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації - начальник відділу загальної середньої та корекційної освіти Олена Соронович, працівники Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, ректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського Анатолій Заліський, керівники місцевих органів управління освітою, педагогічні колективи закладів освіти, лауреати обласної Премії імені Софії Русової, обласної Премії імені Георгія Вороного.

     Традиційно вшанували кращих освітян області, які своїми зусиллями вносять значний внесок у розвиток освіти Чернігівщини, особистим прикладом надихають здобувачів освіти до пізнання, а колег – до наслідування.

     Відповідно до рішення шостої сесії п’ятого скликання Чернігівської обласної ради від 29 листопада 2006 року «Про заснування щорічної обласної Премії імені Софії Русової працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів», спільного рішення Колегії Управління освіти і науки обласної державної адміністрації та комісії обласної ради з питань освіти, науки і культури та інформаційної сфери від 21 вересня 2022 року № 1/14 та згідно з розпорядженням начальника Чернігівської обласної військової адміністрації за багаторічну сумлінну працю, особливі успіхи у справі навчання і виховання молодого покоління щорічну обласну Премію імені   Софії

     <<<23 - 33 з 3528>>> Архів

     Назад

      
      
      

      
      

      
      
      
      
      
     http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/