Анонси
   

   
       
       
      Новини

      Назад

       

      Важливі поради, як діяти у випадку надзвичайної ситуації або війни

       

       

       

       

      <<<12 - 22 з 3895>>> Архів
      01 Червня 2023 15:15

      Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен відвідав комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді»

       

      31 травня 2023 року у рамках робочого візиту до Чернігівської області Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен відвідав комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» (далі – Центр).

      Під час візиту Юрій Музика, начальник Управління освіти і науки  Чернігівської обласної державної адміністрації, ознайомив представників французької делегації з особливостями та принципами здійснення освітньої та організаційно-масової роботи в закладах позашкільної освіти обласного підпорядкування  Чернігівської

      01 Червня 2023 15:15
      01 Червня 2023 15:00

      З великою приємністю вітаю дітей і дорослих з Міжнародним днем захисту дітей!

      Щороку в перший день літа відзначається прекрасне свято радості та одвічної надії.

      На жаль, День захисту дітей 2023 в Україні проходить в умовах повномасштабної війни. Понад вісім тисяч дітей були змушені тимчасово виїхати за кордон, десятки тисяч перечікують повітряні тривоги в укриттях, тисячі живуть в зоні можливих бойових дій. Війна торкнулася життя кожного маленького українця. Тому в це свято дорослим особливо важливо підтримати дітей і показати, що ми завжди поруч.

      Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук - це те, задля чого ми живемо. Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним - всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість - святий обов'язок кожного з нас.

      Наші прагнення створити дітям достойні умови для повноцінного розвитку повинні знайти втілення у реальних діях. Адже діти - наше майбутнє, а значить - майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

      Бажаю вам, дорогі діти, вашим батькам, дідусям та бабусям у цей непростий час міцного здоров'я, щастя, добра та сімейного затишку.

      Вітаю всіх дітей! Здоров'я всім і ясних днів! Нехай швидше Україна переможе і всі українські діти більше не знатимуть жахів війни!

      З повагою, Юрій Музика,

      начальник Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації

       

      01 Червня 2023 14:52

      Завершився фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

       

      15 – 31 травня 2023 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2022/2023 навчальному році.

      1074 юних науковців з усієї країни презентували свої дослідницькі проєкти у 66 секціях 12 наукових відділень. Готуючись до фінального етапу одного з наймасштабніших інтелектуальних змагань року, конкурсанти вивчали культуру академічної доброчесності, проводили дослідження, перетворювали наукові ідеї на реальні проєкти, вчилися дискутувати на науковій конференції, писати мотиваційні листи, захищати постери.

      Команда учнів-членів Чернігівського територіального відділення МАН України  у фінальному етапі конкурсу-захисту презентувала 36 дослідницьких проєктів і виборола 21 диплом переможця: 3 дипломи  І ступеня, 8 – ІІ й 10 дипломів ІІІ ступеня.

      31 Травня 2023 17:10

      Відбулася нарада з питань підготовки та організації  національного мультипредметного тесту

       

      30 травня 2023 року відбулася нарада з питань підготовки та проведення національного мультипредметного тесту (далі – НМТ) в умовах воєнного стану в Чернігівській області під головуванням Жанни Шерстюк, заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації, за участі Сергія Ренського, заступника директора Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, Сергія Ковальця, заступника директора Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, представників Управління освіти і науки облдержадміністрації, Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області, Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації, Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, начальників районних військових адміністрацій, керівників місцевих органів управління освітою.

      31 Травня 2023 14:09
      30 Травня 2023 10:01

      Підсумки міжгурткових змагань з ракетомодельного спорту

              

      Підведено підсумки міжгурткових змагань з ракетомодельного спорту. Змагання проводилися з метою визначення учасників ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з ракетомодельного спорту (юніори) та юних ракетомоделістів (юнаки).

      У змаганнях взяло участь 9 вихованців ракетомодельного гуртка Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Боролися спортсмени за особисту першість у трьох класах моделей. Юні ракетомоделісти запускали модель ракети з гумовою катапультою на тривалість польоту як з парашутом, так і зі стрічкою, пневматичну ракету на дальність польоту, складали теоретичний залік.

      Усі запуски ракет пройшли вдало, переможці вибороли призові місця з незначним відривом.

      За підсумками змагань переможцями та призерами стали:

      Клас моделей ракет «Г-3-А»:

      І місце – Коліко Іван;

      ІІ місце – Брагіда Маргарита;

      ІІІ місце – Бойко Олександр.

      Клас моделей ракет «Г-6-А»:

      30 Травня 2023 09:58

      Відбулися гурткові змагання з авіамодельного спорту у класі вільнолітаючих моделей F1N (метальні планери)

       

      29 травня 2023 року Чернігівським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено гурткові змагання з авіамодельного спорту. Юні авіамоделісти змагалися на час польоту в класі вільнолітаючих моделей F1N (метальні планери), зроблених власноруч. Участь у змаганнях – чудова нагода для спортивно-технічного зростання та активного і цікавого відпочинку.

      Змагання відбулися в дружній та теплій атмосфері. Діти зраділи «живому» спілкуванню та із задоволенням запускали літаки, ділилися враженнями від польотів.

      За підсумками змагань переможцями стали:

      І місце – Олександр Бурба;

      II місце – Роман Кузьменко;

      IIІ місце – Нікіта Грукач.

      Вітаємо переможців та сподіваємось, що вони будуть успішно примножені новими досягненнями й нагородами!

       
      30 Травня 2023 09:55

      Відбувся Відкритий чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики

      27 травня 2023 року на базі позашкільного навчального закладу «Чернігівська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» відбувся Відкритий чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, участь у якому взяли не тільки вихованки зазначеного вище закладу, а й спортсменки з міст Суми, Харків.

      Змагання з художньої гімнастики завжди захоплюючі та емоційні. Маленькі гімнастки та досвідчені грації з різних міст і шкіл зібралися, щоб продемонструвати свої навички й таланти. Радісні посмішки і впевнені погляди учасниць свідчили про їх готовність до виступів.

      Кожен спортсмен продемонстрував свої вміння і талант, а отримані нагороди й визнання суддів стали підтвердженням їхньої праці. Багато з них відчули солодку перемогу, але навіть ті, хто не

      26 Травня 2023 11:43
      25 Травня 2023 16:17
      <<<12 - 22 з 3895>>> Архів

      Назад

       

      Офіційна сторінка

       
       

       
       

       
       
       
       
       
      http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/