Анонси
   

   
      
      
     Новини

     Назад

     Важливі поради, як діяти у випадку надзвичайної ситуації або війни

      

      
      
     <<<12 - 22 з 3502>>> Архів
     14 Вересня 2022 11:07

     Діти-переселенці з прикордонних сіл Новгород-Сіверської громади отримали смартфони для навчання онлайн

      

     13 вересня з робочим візитом у Новгород-Сіверській громаді перебував начальник Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації Микола Конопацький. Він зустрівся з дітьми, які разом з родинами були вимушені переселитися з власних будинків на прикордонній території, що потерпають від постійних обстрілів російських окупантів.

     Десятьом школярам за дорученням міністра освіти і науки України вручено надсучасні смартфони. Вони мають допомогти навчатись онлайн.

     «Протягом кількох тижнів у прикордонну громаду мають передати сотню комп’ютерів і ноутбуків для організації дистанційного навчання від ЮНІСЕФ»,  – сказав Микола Конопацький. Діти з громад, розташованих у 40-кілометровій зоні від кордонів з рф, поки що не можуть ходити до шкіл. У пріоритеті забезпечити технікою саме ці громади.

     У ході робочого візиту Микола Конопацький також відвідав заклади освіти м.Новгород-Сіверський, а саме: гімназію №1 ім. Б. Майстренка, державний ліцей імені К.Д. Ушинського та загальноосвітню школу I-III ступенів № 2.

     09 Вересня 2022 15:02
     09 Вересня 2022 10:46
     05 Вересня 2022 15:02
     02 Вересня 2022 10:14

     "НАДИХНИСЬ УКРАЇНОЮ"

     Державне агентство розвитку туризму України з метою підтримки туристичної галузі та стимуляції туристичного сегменту економіки має намір організувати масштабну соціальну рекламну кампанію з наративом "Надихнись Україною!"                                                                                                                                                                                                                                          

     Мета проєкту – переконати українців знайти час на відпочинок навіть в умовах війни, тому що тривала боротьба потребує сил. До проекту погодились долучитися популярні лідери думок, які на власному прикладі та в цікавій формі донесуть ключові меседжі кампаній – про необхідність відпочинку під час війни та підвищеного стресу, про підтримку економіки та про відновлення сил людей для подальшої боротьби з окупантами.

     31 Серпня 2022 16:45
     30 Серпня 2022 17:28
     30 Серпня 2022 13:11

     Обласна серпнева онлайн-зустріч «Освіта Чернігівщини: виклики сьогодення»

     Проведення освітянських серпневих заходів перед початком нового навчального року є багаторічною доброю традицією. Проте в умовах повномасштабної війни, розв’язаної російською федерацією цьогоріч, 29 серпня 2022 року відбулася серпнева онлайн-зустріч «Освіта Чернігівщини: виклики сьогодення».

     У онлайн-зустрічі взяли участь начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус, начальник Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації Микола Конопацький, заступник начальника Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації - начальник відділу загальної середньої та корекційної освіти Олена Соронович, ректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського Анатолій Заліський, працівники Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, керівники місцевих органів управління освітою та закладів освіти Чернігівської області.

     30 Серпня 2022 12:00
     29 Серпня 2022 16:29

     Про ІІ-й Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених

     «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення

      під час війни  та повоєнного відновлення»

     з нагоди 25-річчя заснування інституції

     Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

      

     Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України», Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Офіс аналітики та консультацій з питань сталого розвитку та Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні в рамках проекту «Належна обачність щодо прав людини в глобальних ланцюгах постачання: впровадження Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини для справедливого відновлення» за підтримки Уряду Японії проводять ІІ-й Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «БІЗНЕС І ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА РІШЕННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ» з нагоди 25-річчя заснування інституції Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини  (далі  Конкурс).

     22 Серпня 2022 17:31

     Шановні колеги-освітяни, здобувачі освіти, батьки!

      

     Цьогоріч усі державні свята відчуваються по-іншому – зі ще більшою гордістю, впевненістю та вірою в мирний завтрашній день. Дню Незалежності України передує не менш важливе свято – День Державного Прапора України. У всі часи Державний Прапор – священний символ суверенітету і єдності нації, уособлення її могутності і незалежності. Упевнений, що, дивлячись на полотнище прапора, кожен з нас пишається  своєю Батьківщиною, своїм великим незламним народом. Нехай  сьогодні Прапор України гордо майорить і неодмінно дарує натхнення та надію кожному з нас жити у вільній, європейській, демократичній країні, якою обов’язково стане Україна. 

     24 серпня – День Незалежності України. Це важливе свято, яке традиційно відзначається наприкінці літа та зазвичай проводиться з   особливим розмахом: військові паради, концерти, акції, фестивалі, флешмоби, виставки. На жаль, у 2022 році звичного святкування не буде –   російські окупанти намагаються позбавити Україну найдорожчого: незалежності, суверенітету, життів наших співвітчизників. Війна змінила плани переважної більшості українських учнів, студентів, працівників освіти, зруйнувала будівлі закладів освіти. Комусь довелось рятуватись від фізичної небезпеки, комусь пожертвувати комфортом та залишити свій дім, а хтось втратив рідну людину. Для когось ця війна триває на екрані телефона, а хтось бачить вибухи на власні очі та переживає обстріли, живучи у підвалах. А хтось просто мовчить, залишившись сам на сам зі своїми переживаннями…

     Незважаючи на всі випробування, дух української самосвідомості загартовується, виховуючи в кожному з нас ще більшу повагу до своєї Батьківщини.

     Прийміть найщиріші вітання з державними святами українського народу – Днем Прапора України та Днем Незалежності України! Зичу всім вам вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою країну, шанувати нашу історію, пам’ятати всіх, хто героїчно віддав і віддає своє життя за незалежну Україну та її майбутнє.

     Переконаний, що ми разом переможемо всі негаразди, примножимо добрі традиції, відбудуємо українську систему освіти, забезпечимо заклади освіти необхідними матеріально-технічними умовами для отримання нашими дітьми якісних знань! 

     Бажаю вам і вашим рідним миру, щедрої долі, міцного здоров’я, щастя, добра та достатку, подальших перемог в усіх справах і починаннях!

      

     Начальник Управління

     освіти і науки Чернігівської

     обласної державної адміністрації                        Микола КОНОПАЦЬКИЙ                

     <<<12 - 22 з 3502>>> Архів

     Назад

      
      

      
      

      
      
      
     http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/