Анонси
   

   
      
     Новини

     Назад

     <<<12 - 22 з 3343>>> Архів
     29 Листопада 2021 15:10
     26 Листопада 2021 09:57
     25 Листопада 2021 12:01

     Розпочинається Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

     Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства», яка охоплює наступні важливі дати:

     25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

     1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;

     2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;

     3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними

     можливостями;

     5 грудня – Міжнародний день волонтера;

     6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;

     10 грудня – Міжнародний день прав людини.

     Кампанія проводиться з метою привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Традиційно у закладах освіти області планується активне залучення учасників освітнього процесу до участі у проведенні тематичних уроків, лекцій, вебінарів, круглих столів у рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства».

     23 Листопада 2021 13:00

      

     Обласний конкурс «Хлібом славиться Чернігівська земля»

     З метою виховання національної свідомості підростаючого покоління, патріотизму та поваги до історичної спадщини українського народу, пропагування бережливого, шанобливого ставлення до хліба Чернігівською обласною станцією юних натуралістів проводиться обласний конкурс «Хлібом славиться Чернігівська земля».

     Цьогоріч у конкурсі взяли участь здобувачі освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти Бобровицької, Корюківської, Ніжинської, Носівської, Новгород-Сіверської, Чернігівської, Прилуцької, Сновської, Вертіївської, Новобілоуської, Тупичівської, Варвинської, Гончарівської, Деснянської, Лосинівської територіальних громад, комунального закладу «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради, Новгород-Сіверської державної гімназії імені К.Д. Ушинського.

     19 Листопада 2021 16:58

     21 листопада - День Гідності та Свободи

     21 листопада вся країна відзначає День Гідності та Свободи. Свято встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

     Цього дня ми віддаємо належну шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

     День Гідності та Свободи – особлива дата для кожного свідомого українця, для кожного справжнього патріота, адже саме в цей день найгостріше відчувається сила єдності та безмежна гордість за те, що наша Батьківщина багата на справжніх героїв з великим серцем і високим духом, спроможних захистити національну свободу та боротися за щасливе майбутнє прийдешніх поколінь.

     Низький уклін всім захисникам української державності, які назавжди залишаться в пам’яті народу та будуть гідним прикладом для майбутніх поколінь!

      

     19 Листопада 2021 16:56
     19 Листопада 2021 16:51
     17 Листопада 2021 16:01

     Щодо відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства

     18 листопада відзначається Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства. Також щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сімʼї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

     Міністерством освіти і науки України спільно з освітнім проєктом «Stop_sexтинг» 22 листопада 2021 року о 14:00 годині заплановано проведення вебінару для педагогічних працівників щодо онлайн-безпеки з метою удосконалення компетентностей педагогічних працівників щодо виявлення та реагування на випадки потрапляння здобувачів освіти у ризиковану ситуацію онлайн (у тому числі й онлайн сексуального насильства),

     17 Листопада 2021 15:58
     17 Листопада 2021 12:11
     17 Листопада 2021 09:07

      Шановний Олегу Семеновичу!

     Управління освіти і науки  Чернігівської обласної державної адміністрації, освітяни області щиро і сердечно вітають Вас із призначенням на відповідальну посаду ректора Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка

     Результати виборів стали підтвердженням Вашого високого авторитету в освітній і науковій сферах, визнанням Ваших заслуг та професійних досягнень. Впевнені в тому, що й надалі Ваш високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності активно сприятиме руху університету по шляху розбудови закладу вищої освіти європейського типу,  який залишиться надійною базою з підготовки висококваліфікованих фахівців.

     Нехай Ваша діяльність буде щедрою на нові ідеї, відкриття, мудрі й далекоглядні рішення, які допоможуть виконати поставлені перед університетом завдання й здійснити задумані плани.

     Бажаємо Вам здоров’я, особистого щастя, широких і щасливих доріг, оптимізму і віри у здійснення усіх планів, намірів та сподівань, плідної і творчої праці в ім’я розквіту України, на благо рідної Чернігівщини.

      З повагою

     Начальник Управління освіти і науки

     Чернігівської облдержадміністрації                                            Микола КОНОПАЦЬКИЙ

     <<<12 - 22 з 3343>>> Архів

     Назад

      

     Коронавірусна
     інфекція
     COVID-19

      
      

      
      
      
     http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/