Анонси
   

   
       
       
      Новини

      Назад

      Важливі поради, як діяти у випадку надзвичайної ситуації або війни

       

       
       
      <<<12 - 22 з 3464>>> Архів
      09 Червня 2022 09:21

      «GENIUS Olympiad Ukraine» 2022

       

      У 2022 році вперше було проведено «GENIUS Olympiad Ukraine» 2022 - першу у світі ліцензійну національну Олімпіаду Геніїв, яка є єдиним відбором учасників з України до участі у GENIUS Olympiad Global.

       GENIUS Olympiad  (Олімпіада Геніїв) – найбільший міжнародний конкурс проєктів екологічного спрямування у світі для школярів 8 - 11 класів, який щорічно проводиться у Сполучених Штатах Америки з 2011 року, метою якого є сприяння глобальному розумінню екологічних проблем і досягненню сталого розвитку за допомогою фундаментальних наук, мистецтва, креативного письма, інженерії, дизайну та розвитку бізнесу.

       Рей Назар Михайлович, випускник 11 класу біолого-хімічного профілю Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради, здобув золоту медаль у категорії «Наука» (підкатегорія «Екологія та біорізноманіття»). Тема

      08 Червня 2022 09:57

      Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України  

      запрошує долучитися до Всеукраїнського дня відкритих дверей

       

      ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України запрошує учнів старших класів, випускників минулих років, майбутніх студентів, батьків та освітян долучитися до Всеукраїнського дня відкритих дверей.

      Захід відбудеться 08 червня 2022 року о 14:30.

      Програма заходу передбачає презентації спікерів щодо:

      • якісної підготовки до національного мультипредметного тесту з української мови, математики, історії України;
      • особливостей вступної кампанії 2022 року;
      • Правил прийому на навчання до ДЗВО «Університет менджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України;
      • особливостей і перспектив навчання в ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України;
      • підготовки до написання мотиваційного листа;
      • підготовки до магістерського тесту навчальної компетентності.
      06 Червня 2022 10:03
      03 Червня 2022 11:19

      Сергій Шкарлет опублікував у своєму телеграм-каналі зворушливе відео, як змінилося життя освітян

      Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет опублікував у своєму телеграм-каналі зворушливе відео, як змінилося життя освітян, студентів, учнів, маленьких дітей від початку повномасштабного військового вторгнення рф.

      «99-й день жорстокої агресії рф проти України. Війська окупанта продовжують атакувати українські міста, здійснюють обстріли житлових будинків, лікарень, дитячих садків, шкіл, університетів. Станом на сьогодні, 2 червня 2022 року, пошкоджено 1756 закладів освіти, а 182 – повністю зруйновано. Звичайно, найстрашніше – втрата безневинних життів, найболючіше – дітей…», – написав Сергій Шкарлет.

      Переглянути відео можна скориставшись цим посиланням.

      03 Червня 2022 11:09
      02 Червня 2022 15:04

      Форум лідерів учнівського самоврядування України – «Ми діти сильної країни – України!»

      Першого червня 2022 року, у Міжнародний день захисту дітей, Освітнім центром Верховної Ради України спільно з Українським державним центром позашкільної освіти проведено Форум лідерів учнівського самоврядування України – «Ми діти сильної країни – України!».

      До заходу, який проходив в онлайн-режимі, долучились школярі з 17 регіонів України. Чернігівську область представили Діана Прикота та Богдана Лисенок, лідери учнівського самоврядування Чернігівської обласної Ради старшокласників, вихованки Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва.  

      Учасники Форуму мали змогу поспілкуватися з Першим заступником Голови Верховної Ради України Олександром Корнієнком, Міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом, освітнім омбудсменом Сергієм Горбачовим.

      У рамках Форуму лідери поділились враженнями щодо пережитого під час війни у п’яти блоках: «Схід України: змушені тікати від війни», «Захід України: прихисток для всієї України», «Центр України: транзит і максимум уваги», «Північ України: постраждалі від окупації, звільнені, але не зламані», «Південь України: на межі лінії вогню».

      У Міжнародний день захисту дітей лідери учнівського самоврядування записали Маніфест-звернення до дітей усього світу. Відеозвернення лідерів України можна переглянути на ютуб-каналі Українського державного центру позашкільної освіти https://www.youtube.com/channel/UChNQCnpxslM8TPKc0PwrOPw

      02 Червня 2022 12:02

      До уваги вчителів інформатики, математики та студентів

      технічних спеціальностей закладів вищої освіти

      Оголошується набір менторів для проведення профорієнтаційних ігор «Kids2IT offline»

      Фонд «Професійний розвиток Харкова» разом з ЮНІСЕФ та Харківським ІТ Кластером розпочинають набір менторів для проведення профорієнтаційних ігор «Kids2IT offline». Під час гри ментори допомагатимуть учасникам та учасницям розібратися, як працює ІТ-сфера та визначитися з майбутньою професією.

      Ігри проводяться у межах проєкту «Спільно. Точки зустрічі», що спрямований на підтримку підлітків та їхніх родин, які через війну були змушені залишити свої домівки. Профорієнтаційні ігри «Kids2IT offline» мають на меті допомоги дітям-переселенцям відволіктися від жахів війни, подумати про своє майбутнє та зробити перші кроки в ІТ-професії.

      01 Червня 2022 16:10

      Шановні здобувачі освіти, батьки, вчителі!

       

      Завершується навчальний рік і всі ми розуміємо, що він був надзвичайно складним. До України ввірвалася жорстока, безжалісна війна, яка змінила життя кожного з нас. Зруйнувала родини, домівки та намагалася зруйнувати  плани на майбутнє. У кожного своя  історія, в якій так багато болю і страждань…

      Незважаючи на всі складнощі та випробування, система освіти витримала: випускники отримають документи про освіту та матимуть можливість реалізувати свої мрії у виборі професій. Ми будемо робити все, щоб рівень та якість освіти й надалі розвивалися на благо великої та нескореної України.

      Бажаю випускникам впевнено йти життєвою дорогою, стати гідними громадянами нашої держави, патріотами, якими вона буде пишатися. Вірте в свої сили і досягнете своєї мети!

      Мої вітання та подяка батькам, педагогам, наставникам, вихователям за самовіддану, натхненну  та нелегку працю, любов і тепло, які даруєте щодня дітям.

      Традиційно 1 червня  відзначається День захисту дітей - свято, яке затверджено на державному рівні Указом Президента України. Зазвичай, це щасливе сімейне свято, проте цьогоріч, на жаль, серед наших вихованців є багато дітей, які втратили своїх рідних та які чекають вдома батьків-Захисників. Наша спільна освітянська  мета – надати всебічну підтримку та допомогу кожному. Діти заслуговують на щасливе спокійне життя!

      Тож зичу всім добра й благополуччя, здоров’я, а головне – Перемоги та  Миру у наших домівках!

       

      Начальник Управління освіти і науки

      Чернігівської обласної державної адміністрації                           Микола КОНОПАЦЬКИЙ

      26 Травня 2022 14:29

      Відбулося засідання атестаційної комісії III рівня

      25 травня 2022 року в Управлінні освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації відбулося засідання атестаційної комісії III рівня.

      Усі члени атестаційної комісії у складі 18 осіб взяли участь у засіданні.

      Засідання проведено головою комісії – начальником Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації Миколою Конопацьким. Начальник Управління звернув увагу на те, що у зв’язку із збройною агресією російської федерації та запровадженням в Україні воєнного стану згідно з Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), керуючись рекомендаціями, викладеними у листі Міністерства освіти і науки України від 15 березня 2022 року № 1/3454-22 «Про перенесення атестації педагогічних працівників у 2022 році», строки проведення атестації педагогічних працівників у 2021/2022 навчальному році перенесено, процедура атестації відбувається в дистанційному форматі, частина комісії працювала в онлайн режимі.

      25 Травня 2022 14:57

      43 ТИС. ДЕВАЙСІВ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ВІД GOOGLE БУДУТЬ РОЗПОДІЛЕНІ МІЖ УСІМА ОТГ, - СЕРГІЙ ШКАРЛЕТ

       

      Міністерство освіти і науки спільно з ЮНІСЕФ проводить роботу щодо збору інформації про потреби об'єднаних територіальних громад у забезпеченні комп’ютерною технікою вчителів шкіл та закладів професійно-технічної освіти для навчального процесу. 

      "Наразі ми маємо інформацію про потребу у понад 90 тис. девайсах для освіти. Ця потреба постійно змінюється, адже кількість закладів освіти, які руйнуються, освітян і дітей, які потребують, зростає", - зазначив Сергій Шкарлет.

      За його словами, 43 тис. хромбуків, які отримає Україна в межах підписаної з компанією Google угодою, будуть розподілені не тільки між ЗЗСО, а й профтехами. 

      "Ми зможемо говорит про закриття потреби у технічних засобах орієнтовно на понад 50%", - наголосив Міністр. 

      Наразі активно вирішується питання розподілу техніки з представниками ЮНІСЕФ, які допомогають зі збором інформації про кількість втрачених комп’ютерних засобів, а також закладів і вчителів, які потребують техніки для продовження освітнього процесу.

      “Поза увагою не залишиться жодна ОТГ, адже партнерство з Google – це лише один зі спрямованих на цифрофізацію освіти проєктів. Ми кожного дня наближаємося до мети завдяки світовій підтримці та міжнародній співпраці”, - зазначив Сергій Шкарлет.

      Нагадаємо, МОН і Google уклали угоду про надання 43 тис. девайсів для українських учителів.

      25 Травня 2022 14:54
      <<<12 - 22 з 3464>>> Архів

      Назад

       
       

       
       

       
       
       
      http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/