Анонси
   

   
     Новини

     Назад

     РЕКОМЕНДАЦІЇ МОН ШКОЛАМ ДЛЯ РОБОТИ ПІД ЧАС АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ З 24 ЛЮТОГО

     На сайті Міністерства освіти і науки оприлюднено рекомендації МОН для закладів загальної середньої освіти. Документ роз’яснює особливості роботи шкіл під час адаптивного карантину з 24 лютого і наголошує на пріоритетах роботи закладів у цей період.

     Відповідно до постанови Уряду №104, з 24 лютого до 30 квітня 2021 року на всій території України запроваджено адаптивний карантин. Залежно від епідемічної ситуації, на території України в цілому або на території окремих регіонів встановлюється "зелений", "жовтий", "помаранчевий" або "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, кожен з яких має чіткі обмеження та критерії визначення.

      

      

     Графік проведення Днів відкритих дверей в закладах професійної (професійно-технічної) освіти у період вступної кампанії 2021 року завантажити

     <<<12 - 22 з 2976>>> Архів
     22 Лютого 2021 16:58

     МОН АКТИВНО ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДО ПРОЄКТІВ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ

     Міністерство освіти і науки України активно приєднується до проєктів цифрової трансформації у ключових сферах. Система управління проєктами від Мінцифри налічує вже 94 проєкти цифровізації в Україні за різними напрямами.

     «Цифровізація вже відіграла важливу роль у сфері освіти і науки України. Наша ціль – щоб всі освітні послуги стали більш доступними та контрольованими. Реалізація цих проєктів передбачає впровадження цифрових сервісів в освіту і науку, автоматизацію освітніх та

     19 Лютого 2021 16:56
     19 Лютого 2021 12:23

     Нагородження переможців та лауреатів другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021»

     26-й рік поспіль проводиться всеукраїнський конкурс «Учитель року», мета якого – підвищення престижності професії вчителя у суспільстві, виявлення творчих компетентних педагогів в умовах розбудови Нової української школи.

     18 лютого відбулося нагородження переможців та лауреатів другого туру всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2021». Найкращі педагоги та керівники закладів освіти спробували власні сили у номінаціях «Керівник закладу освіти», «Математика», «Трудове навчання», «Українська мова та література» і гідно пройшли всі конкурсні випробовування, продемонструвавши професійну майстерність, компетентність, свої творчі здобутки.

     Серед учасників Конкурсу 18 педагогів мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 7 – «спеціаліст першої категорії», 6 – «спеціаліст другої категорії»,

     19 Лютого 2021 12:00

     БЕЗПЕЧНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ ТА ФОРМУВАННЯ ПОВЕДІНКИ ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ – ВАЖЛИВЕ ЗАВДАННЯ ДЛЯ МІНІСТЕРСТВА

     Міністерство освіти і науки України надзвичайно стурбоване трагічними подіями, що сталися з підлітками через небезпечні ігри в соціальних мережах.

     Цифрове середовище, дійсно, є небезпечнішим, ніж здається. Діти можуть сприймати свою активність у соціальних мережах як гру та не розуміти наслідків своїх дій, що може призводити до катастрофічних випадків.

     Створення безпечного освітнього середовища, зокрема в інтернеті, формування навичок цифрової грамотності та поведінки у дітей у Всесвітній мережі, соціально-емоційна грамотність є важливими завданнями для Міністерства.

     Наявність відповідних професійних компетентностей у вчителів включено до професійних стандартів та стандартів підготовки.

     19 Лютого 2021 08:00
     18 Лютого 2021 16:00

     УРЯД УХВАЛИВ ЗМІНИ ДО ПРАВИЛ КАРАНТИНУ ЧЕРЕЗ COVID-19 – ЩО ЗМІНЮЄТЬСЯ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

      

     З 24 лютого 2021 року на території України встановлюється "жовтий" рівень епідемічної небезпеки з окремими обмеженнями для закладів освіти. Водночас у регіонах, де буде встановлено "червоний" рівень, здобувачам забороняється відвідувати заклади освіти, що не стосується дитсадків, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів шкіл.

     Зміни до правил карантину через COVID-19 відображено у постанові Кабінету Міністрів №104 від 17 лютого 2021 року.

     Так, з 24 лютого на території України встановлюється "жовтий" рівень епідемічної небезпеки, згідно з нормами якого забороняється: 

     • відвідувати заклади освіти здобувачами, якщо на самоізоляції через контакт з пацієнтом із підтвердженим COVID-19 перебуває більш як 50% здобувачів та персоналу закладу;
     • проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю здобувачів освіти з більш ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів).

     На території регіонів, для яких встановлено "червоний" рівень епідемічної небезпеки, додатково до обмежувальних протиепідемічних

     18 Лютого 2021 15:40
     17 Лютого 2021 13:30

     ГЛАВА ДЕРЖАВИ УТВОРИВ КОНСУЛЬТАТИВНУ РАДУ З ПИТАНЬ СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ СИСТЕМИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

      

     Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 55/2021 «Про Консультативну раду з питань сприяння розвитку системи загальної середньої освіти».

     Згідно з документом, Консультативна рада створюється як консультативно-дорадчий орган при Главі держави.

     Основними завданнями Консультативної ради є моніторинг сучасного освітнього простору, стану реформування системи загальної середньої освіти, аналіз законодавства України у цій сфері.

     Консультативна рада готуватиме пропозиції щодо забезпечення доступності та високої якості загальної середньої освіти, прав учасників освітнього процесу,

     17 Лютого 2021 13:15

     СЕРГІЙ ШКАРЛЕТ: МОН СПІЛЬНО З НАРОДНИМИ ДЕПУТАТАМИ УКРАЇНИ РОЗПОЧАЛИ РОБОТУ НАД ПІДГОТОВКОЮ НОВОГО ЗАКОНОПРОЄКТУ ПРО ПРОФЕСІЙНУ ОСВІТУ

     Законопроєкт щодо професійної (професійно-технічної) освіти має бути спрямований винятково на розвиток та належне функціонування закладів профтехосвіти й враховувати цінність інших сфер освіти. На цьому наголосив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

     Він розповів, що наразі у Верховній Раді зареєстровано два законопроєкти про професійну (професійно-технічну) освіту. Кожен з них має як переваги, так і недоліки. Водночас обидва документи не враховують усіх потреб сучасної системи професійної освіти.

     17 Лютого 2021 13:14

     Дуальна освіта | 1000 грн до стипендії і 50% практики. Як по-сучасному вчать шити одяг у Чернігові

     "Ми з училищем – як одна велика сім'я", – каже Олена Охріменко, начальниця відділу кадрів ТОВ "Сівертекс". Виробництва, яке спеціалізується на виготовленні одягу у Чернігові.

     Дуальна система тут працює вже два роки. "Сівертекс" разом з Чернігівським вищим професійним училищем побутового обслуговування навчають за спеціальностями "швачка", "кравець", "кравець-закрійник" та "технолог легкої промисловості".

     Задоволені всі. Виробництво – бо готує спеціалістів "під себе", училище – бо студенти мають багато практики та мотивацію навчатися і працювати. А студенти, крім досвіду роботи на

     17 Лютого 2021 13:12
     <<<12 - 22 з 2976>>> Архів

     Назад