Анонси
   

   
     Новини

     Назад

     РЕКОМЕНДАЦІЇ МОН ШКОЛАМ ДЛЯ РОБОТИ ПІД ЧАС АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ З 24 ЛЮТОГО

     На сайті Міністерства освіти і науки оприлюднено рекомендації МОН для закладів загальної середньої освіти. Документ роз’яснює особливості роботи шкіл під час адаптивного карантину з 24 лютого і наголошує на пріоритетах роботи закладів у цей період.

     Відповідно до постанови Уряду №104, з 24 лютого до 30 квітня 2021 року на всій території України запроваджено адаптивний карантин. Залежно від епідемічної ситуації, на території України в цілому або на території окремих регіонів встановлюється "зелений", "жовтий", "помаранчевий" або "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, кожен з яких має чіткі обмеження та критерії визначення.

      

      

     Графік проведення Днів відкритих дверей в закладах професійної (професійно-технічної) освіти у період вступної кампанії 2021 року завантажити

     <<<12 - 22 з 3089>>> Архів
     29 Квітня 2021 11:13
     28 Квітня 2021 17:35
     28 Квітня 2021 16:02

     ВИПУСКНИКИ ШКІЛ ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ ВІД ДПА У 2020/2021 Н.Р., АЛЕ ЗБЕРІГАЮТЬ ПРАВО ПРОЙТИ ЇЇ ЗА ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ – РОЗ’ЯСНЕННЯ МОН

     Відповідно до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) (щодо окремих питань завершення 2020/2021 навчального року)», здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Водночас вони зберігають за собою право пройти її за власним бажанням. Про це йдеться у листі МОН щодо завершення 2020/2021 навчального року.

     Привертаємо увагу до того, що законодавством не передбачено вибіркове звільнення

     28 Квітня 2021 16:01

     ПІДСУМКОВЕ ОЦІНЮВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАННЯ МОЖЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ ДИСТАНЦІЙНО – РОЗ’ЯСНЕННЯ МОН ЩОДО ЗАВЕРШЕННЯ 2020/2021 Н.Р.

     У 2020/2021 навчальному році підсумкове оцінювання результатів навчання учнів можна проводити дистанційно. Про це йдеться у листі МОН щодо завершення 2020/2021 навчального року.

     Згідно із Законом України «Про повну загальну середню освіту», навчальний рік у школах завершується не пізніше 1 липня. Водночас структуру і тривалість навчальних року, тижня, дня, а також занять, відпочинку між ними, форми організації освітнього процесу визначає педагогічна рада.

     Оцінювання результатів навчання здобувачів освіти, зокрема підсумкове,

     28 Квітня 2021 12:22

     РОЗРОБЛЕНО ПРОЄКТ НОВОГО ПОРЯДКУ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ПІДРУЧНИКІВ ТА ПОСІБНИКІВ – ТРИВАЄ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

     Міністерством освіти і науки України розроблено проєкт Порядку конкурсного відбору підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників. 

     Основна мета документа – розв’язання проблем якості шкільної навчальної літератури шляхом забезпечення відкритості і прозорості проведення конкурсного відбору підручників з навчальних предметів й інтегрованих курсів та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників згідно з переліком підручників/посібників, у виданні яких за кошти державного бюджету є потреба. 

     28 Квітня 2021 07:27

     Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ безпеки та здоров’я на роботі

     Через пандемію COVID-19 уряди країн, роботодавці, працівники та населення в цілому стикнулися з безпрецедентними викликами, пов’язаними з вірусом SARS-CoV-2, та численними наслідками, які він спричинив у сфері праці. Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здоров’я на роботі (БЗР), спрямованим на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням винесених уроків і набутого досвіду в сфері праці.

     З того часу, як на початку 2020 року пандемія COVID-19 перетворилася на кризу світового масштабу, вона спричинила глибокий вплив на всі сфери життя. Пандемія торкнулася майже кожного аспекту світу праці – від ризику передачі вірусу на робочих місцях до ризиків щодо безпеки та здоров’я на роботі (БЗР), що виникли внаслідок ужиття заходів з ослаблення поширення вірусу. Зміщення в бік нових форм організації праці, зокрема масштабний перехід на дистанційну роботу, наприклад, створило багато можливостей для працівників, але викликало потенційні ризики щодо БЗР, зокрема психосоціальні ризики та ризики насильства.

     У 2021 році Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі присвячений залученню потенціалу елементів системи БЗР, визначених у Конвенції 2006 року про основи, що сприяють безпеці та здоров’ю на роботі (№ 187). У доповіді до Всесвітнього дня висвітлено питання про

     27 Квітня 2021 12:02
     26 Квітня 2021 16:30

     Відбулась нарада щодо проведення вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19 працівників освіти Чернігівської області

     26 квітня 2021 року в режимі онлайн відбулась нарада щодо проведення вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19 працівників освіти Чернігівської області та актуальних питань закінчення 2020/2021 навчального року за участю начальника Управління освіти і науки облдержадміністрації Миколи Конопацького, заступника начальника Управління освіти і науки облдержадміністрації Олени Соронович, в.о. заступника начальника  Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Тетяни Лебедєвої, регіонального координатора вакцинальної компанії від COVID-19 в Чернігівській області Романи Сопотницької, керівників місцевих органів управління освітою та закладів освіти інтернатного типу обласного підпорядкування.

     Микола Конопацький відкрив нараду та наголосив на тому, що важливою умовою для безпечного проведення зовнішнього незалежного оцінювання є вакцинація працівників освіти. Начальник Управління зачитав затверджений Порядок Кабінету Міністрів України щодо спрямування субвенції для освіти на 2021 рік, який передбачає придбання ноутбуків для педагогічних працівників шкіл для організації дистанційного навчання, інших форм здобуття загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання та засобів захисту, необхідних для організації

     23 Квітня 2021 16:29

     ЗАВТРА ВІДБУДЕТЬСЯ ПРОБНЕ ЗНО В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

     Завтра, 24 квітня 2021 року, на Чернігівщині відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

     До пунктів тестування необхідно з'явитися до 10:50. Тестування розпочнеться близько 11:00. 

     Вхід учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності таких документів:

     • паспорт (або інший документ, що посвідчує особу);
     • запрошення-перепустка.

     Запрошення-перепустки, в яких зазначено адреси пунктів пробного тестування, розміщено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайтах відповідних регіональних центрів оцінювання якості освіти.

     Для входу до особистого кабінету учасника ПЗНО необхідно ввести логін та пароль, отримані від регіонального центру. Щоб роздрукувати запрошення-перепустку, потрібно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку»

     23 Квітня 2021 15:48
     23 Квітня 2021 15:27
     <<<12 - 22 з 3089>>> Архів

     Назад