Анонси
   

   


      
      
     Новини

     Назад

     <<<1 - 11 з 4451>>> Архів
     18 Червня 2024 15:39

     Фінальні підсумки проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

     Сезон шкільних ліг 2023-2024 позаду. Протягом 7 місяців, починаючи з грудня, учні та учениці Чернігівщини змагалися за звання кращих з 5 видів спорту, аби влітку представити регіон на заключному етапі поєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

     Останні, вирішальні, ігри національного рівня відбулися в Києві 12-16 червня. Вони визначили перших у волейболі, баскетболі, футзалі, спортивному орієнтуванні та черлідингу.

     Пишаємося здобутками Рубан Тетяни, учениці спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова. За результатами змагань дівчина виборола особисте 3 місце у змаганнях зі спортивного орієнтування. Вітаємо!

     Дякуємо за участь у змаганнях командам баскетболістів ліцею №15 м. Чернігова, волейболістам Прилуцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 6, баскетболісткам Плугатарського закладу загальної середньої освіти Талалаївської селищної ради Прилуцького району, волейболісткам

     18 Червня 2024 15:10

     Міжнародна організація FCA ремонтує укриття 6 ліцеїв на Чернігівщині

     У Смичинському ліцеї, що на Городнянщині, міжнародна організація Finn Church Aid (FCA) ремонтує укриття, створене на місці підвального приміщення зусиллями педагогічного колективу та місцевих підприємців. Підрядники вже поставили витяжки, зробили відмостки з обох сторін будівлі. Очікується, що роботи закінчаться до початку нового навчального року. Також організація зебезпечила міські ліцеї Городні та Смичинський вогнегасниками, аптечками, світильниками, повідомляє Час Чернігівський.

     «Чернігівщина з 2022 року співрацює з організацією Finn Church Aid. Окрім Смичинського ліцею, на сьогодні роботи тривають в укриттях ще 5 закладів загальної середньої освіти області: Володьководівицькому, Любецькому та Тупичівському ліцеях, Ніжинській гімназії №2 та Сосницькій ім. О. П. Довженка»,

     17 Червня 2024 16:33
     17 Червня 2024 10:13

     Краєзнавчо-патріотична акція відбулася на Чернігівщині

     У грудні 2023 року – травні 2024 року з метою формування у здобувачів освіти національно-патріотичного світогляду та виховання громадсько-свідомої особистості у процесі творчої діяльності комунальним позашкільним навчальним закладом «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» проведено щорічну обласну краєзнавчо-патріотичну акцію учнівської молоді «Від роду і до роду збережем традиції народу».

     Дитяча творчість – це щось неповторне, безпосереднє і разом з тим природне і дивовижне. Саме творчість поєднує юного майстра з навколишнім світом. Акція сприяє виявленню та підтримці талановитих дітей. Неодноразово дитячі роботи експонувалися у виставкових залах Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника Михайла Коцюбинського та Чернігівського обласного

     14 Червня 2024 13:57

     550 тисяч євро спрямують на укомплектування шкільних укриттів у 3 районах Чернігівщини

     У Корюківському, Новгород-Сіверському та Чернігівському районах Фонд Східна Європа та громадська організація «Лампа» умеблюють та забезпечать основним обладнанням укриття близько 60 закладів освіти. Про це йшлося під час чергової онлайн-зустрічі начальника Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрія Музики та директора "Центр матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітніх закладів" Чернігівської обласної ради Валентина Чеботька з програмною менеджеркою Фонду Східна Європа Ольгою Молоко та представниками ГО «Лампа».

     «Ми також звернули увагу благодійників на необхідність закупки первинних засобів пожежогасіння в укриття та на потребу встановлення в них пожежної сигналізації. Окрім цього, розглянули можливість створення у сховищах класів безпеки, де проходитимуть безпекові тренінги для дітей», – розповідає Юрій Музика.

     12 Червня 2024 14:29

     Співпраця з Polar Partners як нові можливості для розвитку освіти в Чернігівській області

     У контексті відновлення України підписаний меморандум про співпрацю між організацією Polar Partners, Управлінням освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації  та комунальним закладом «Чернігівський обласний науковий ліцей» ЧОР.

     Співпраця КЗ «Чернігівський обласний науковий ліцей» Чернігівської обласної ради та організації Polar Partners розпочалася у квітні 2024 року з метою побудови ефективного партнерства та довгострокового співробітництва в розвитку освіти в Чернігівській області. Для закладу освіти це можливість реалізації ідей старшої профільної школи через поєднання кращих освітніх практик Фінляндії та України.

     11 червня відбулася робоча зустріч керівника організації Polar Partners Кімо Кумпулайнен з Ганною Коломієць, директоркою КЗ «Чернігівський обласний науковий ліцей» ЧОР та педагогічною командою ліцею. У зустрічі взяли участь Олена Соронович, заступниця начальника Управління освіти Чернігівської ОДА, Наталія Дягло, начальниця відділу  дошкільної, позашкільної освіти, оздоровлення та виховної роботи Управління.

     Учасники та учасниці обговорили перспективний план реалізації співпраці.

     11 Червня 2024 09:12

     80 млн грн від DECIDE отримала Чернігівщина на відновлення шкіл, реконструкцію та облаштування укриттів

     Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» продовжує свою роботу на Чернігівщині. У межах ініціативи «DECIDE: Відбудова. Ініціатива з відновлення шкіл» надається фінансова підтримка територіальним громадам на відновлення шкіл, ремонт та облаштування шкільних укриттів.

     Чернігівська громада є однією з 12 в регіоні, яка отримала грант від проєкту.  Днями школи №32 та 13, у яких триває реконструкція, відвідала Крістіна Ренч, спеціалістка з фінансів та адміністрування Швейцарського агентства з розвитку та співробітництва. Окрім цього, вона оглянула заклад освіти №21, який було зруйновано ворожою авіабомбою у 2022 році.

     «Ми вдячні партнерам за всебічну підтримку, адже DECIDE здійснює повний програмний, юридичний та фінансовий супровід робіт. Завдяки цій співпраці у понад 10 громадах будуть відновлені школи, пошкоджені  внаслідок бойових дій,  і з’являться сучасні укриття, в яких організація безпечного освітнього процесу стане можливою», – зазначає Юрій Музика, начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА.

     10 Червня 2024 15:46
     10 Червня 2024 14:12
     10 Червня 2024 09:29

     Визначені переможці Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості. Серед них – школярі Чернігівщини

     17 здобувачів освіти з 10 територіальних громад Чернігівської області стали переможцями Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості на тему «Квітка буття».

     Мета: формувати основи екологічної культури та мислення, виховувати любов до природи, бережливе ставлення до навколишнього середовища; привернути увагу до величезної ролі рослинного світу в підтримці біологічного балансу в природному середовищі; вдосконалення вміння висловлюватися на задану тему в різних формах; підтримка всебічних талантів дітей.

     За підсумками та оцінкою журі відзнаки переможців отримали прикраси та аксесуари, ручні вироби з тканини, виготовлені дітьми. Також кілька призових місць посіли роботи в номінації «Один день з життя природи» – відеоблог/екореклама.

     10 Червня 2024 09:04

     Про роботу навчально-практичних центрів на Чернігівщині

     На базі Ніжинського професійного аграрного ліцею діє 3 навчально-практичних центри: регіональний з підготовки кадрів у сфері громадського харчування, сучасних транспортно-будівельних та сучасних зварювальних технологій. В останньому підвищує свою кваліфікацію випускник Прилуцького професійного ліцею Станіслав Науменко. Щоб працевлаштуватися, йому, зварювальнику 3-го розряду, потрібно отримати 4-й.

     «На сьогодні на Чернігівщині на базі 9 закладів професійної (професійно-технічної) освіти функціонує 14 НПЦ, де доросле населення може підвищити свою кваліфікацію, пройти навчання або перенавчання, набути часткових кваліфікацій», – розповідає Юрій Музика, начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА.

     Із роботою навчально-практичних центрів у Ніжині ознайомилися директори закладів профтехосвіти Чернігівщини.

     <<<1 - 11 з 4451>>> Архів

     Назад

      

     Офіційна сторінка

      

      
      

      
      

      
      
      
      
      
     http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/