Анонси
     

     






           
           

          Назад

          27, 28 січня 2024 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із фізики, німецької мови, математики та технологій (трудового навчання)

           

          27 січня 2024 року – було проведено Всеукраїнську учнівську олімпіаду з фізики. В інтелектуальному змаганні взяли участь 28 команд із 29 територіальних громад, 2 закладів освіти обласного підпорядкування та закладу освіти приватної форми власності. 66 здобувачів освіти 8–11 класів протягом п’яти  годин демонстрували свої знання з фізики. У експериментальному турі здобувачам освіти були запропоновані авторські завдання, укладені  головою журі олімпіади.

           
           
           

          27 січня – в області відбулася Всеукраїнська учнівська олімпіада з німецької мови. Учасниками олімпіади стали 24 учні 9–11 класів від 11 команд. До складу команд увійшли школярі з 11 територіальних громад області та 2 закладів освіти обласного підпорядкування. Протягом 2-х годин учасники виконували завдання двох турів: творчу письмову роботу та виконання тестових завдань відповідно до текстів.

           
           

          28 січня – відбулася Всеукраїнська учнівська олімпіада з математики. В олімпіаді взяли участь 33 команди у складі 112 здобувачів освіти 7–11 класів від 32 територіальних громад області, 2 закладів освіти обласного підпорядкування. Школярі протягом чотирьох годин виконували завдання  достатнього рівня складності надіслані в день проведення олімпіади від Міністерства освіти і науки України.

           
           

          28 січня – відбулася Всеукраїнська учнівська олімпіада з технологій (трудового навчання). Учасниками олімпіади стали 47 школярів 9, 11 класів із 25 територіальних громад області у складі 22 команд.

          Протягом шести годин здобувачі освіти виконували завдання теоретичного та практичного турів. У теоретичному турі учням було запропоновано розробити проєктну документацію на виготовлення виробу відповідно до зазначених вимог, наданих моделей-аналогів та переліку конструкційних матеріалів.

          У практичному турі з обслуговуючих видів праці виготовляли: маску для сну та аксесуар для зберігання швейного приладдя й інструментів (органайзер). Учасникам із технічних видів праці було запропоновано виготовлення краватки-метелика, як аксесуар одягу, з деревини; підставки для зубочисток.

           
           
           

          Завдання для олімпіад із фізики, німецької мови та технологій (трудового навчання) були укладені предметно-методичними комісіями відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України та з урахуванням рівня складності завдань ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

          Бажаємо учасникам подальшого інтелектуального зростання, вдалих виступів на олімпіадах, добробуту та миру!

          Ваші здобутки наближають Україну до Перемоги!

          Назад

           

          Офіційна сторінка

           

           
           

           
           

           
           
           
           
           
          http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/