Анонси
   

   


      
      
     Нормативно-правове забезпечення організації шкільного харчування

     Назад

     Реформа шкільного харчування

     Нормативно-правове забезпечення організації шкільного харчування

                                                                                                                                         

     Розпорядження КМУ

     Розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 жовтня 2023 р. № 990-р «Про схвалення Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2023—2024 роках».

     Постанови КМУ

     Постанова Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»

      

     Методичні рекомендації щодо облаштування харчоблоків у закладах загальної середньої освіти

     Обладнання Для Харчоблоків

      

     16 січня 2024 року відбувся Чернігівський регіональний форум з питань реалізації Стратегії реформи шкільного харчування на період до 2027 року, до якого долучилися представники проєктного офісу реформи системи харчування, Міністерства освіти і науки України, Міністерства інфраструктури України, Централізованої закупівельної організації державної установи «Професійні закупівлі», обласної військової адміністрації, районних військових адміністрацій, територіальних громад, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, місцевих органів управління освітою та керівники закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти.

     Під час форуму обговорено: актуальні питання, пов’язані з удосконаленням процедури закупівель, вибором нових моделей харчування, контролем якості харчування дітей; особливості модернізації харчоблоків закладів освіти з використанням новітніх технологічних процесів та шляхи посилення фінансової спроможності громад для ефективної реалізації реформи. Окрему увагу приділено розвитку кадрового потенціалу, а також розглянуто регіональний аспект впровадження нововведень.

      

      

     Назад

      

     Офіційна сторінка

      

      
      

      
      

      
      
      
      
      
     http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/