Анонси
   

   


      
      
     Обласний (пілотний) онлайн-проєкт "Мріємо та діємо"

     Назад

     <<<1 - 11 з 27>>> Архів
     11 Травня 2023 12:33

     Позашкілля без бар'єрів

      

     Підсумки тематичного тижня комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» у рамках обласного (пілотного) онлайн-проєкту «Мріємо та діємо»

      

      

     Покликання для перегляду відео:

     https://drive.google.com/file/d/1kDeDyTAa3mq7sL_CKktrPB2HzyXebdtT/view?usp=sharing

     Підсумки підводить Тетяна Корень, завідувач відділу організаційно-масового комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів»:

     «Сьогодні підводимо підсумки екологічного тижня обласного (пілотного) онлайн-проєкту

     09 Травня 2023 16:32
     08 Травня 2023 16:33
     05 Травня 2023 15:27

     Позашкілля без бар'єрів

     Підводимо підсумки  обласного (пілотного) онлайн-проєкту «Мріємо та діємо»!

      

     У квітні 2023 року пройшов розцвічений дитячими талантами обласний (пілотний) онлайн-проєкт «Мріємо та діємо», у якому взяли участь учні, педагоги закладів загальної середньої та позашкільної освіти Городнянської, Корюківської, Сновської, Новгород-Сіверської, Семенівської територіальних громад. У заходах проєкту брали участь і батьки.

     Ми підводимо підсумки онлайн-проєкту «Мріємо та діємо»

     Першими своїми враженнями від проєкту поділяться представники учнівського самоврядування. Відео за покликанням

     Позашкілля без бар'єрів

     Підсумки тематичного тижня Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва обласного (пілотного) онлайн-проєкту «Мріємо та діємо» підводить Людмила Бєлогура, відповідальна за проведення проєкту, заступник директора Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва.

     Покликання для перегляду відео:

      

     Підсумки тематичного тижня Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва обласного (пілотного) онлайн-проєкту «Мріємо та діємо»

     Ми підводимо підсумки обласного (пілотного) онлайн-проєкту «Мріємо та діємо». З 03 до 09 квітня 2023 року педагоги та вихованці Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва намагалися

     02 Травня 2023 15:41

     Позашкілля без бар'єрів

     Підводимо попередні підсумки  обласного (пілотного) онлайн-проєкту «Мріємо та діємо»!

      

      

     Позашкілля без бар'єрів

     Триває обласний (пілотний) онлайн-проєкт «Мріємо та діємо»!

     Онлайн-фестиваль «Повітряних зміїв»

     24-30 квітня 2023 року у Чернігівському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді для учасників проєкту «Мріємо та діємо» організовано та проведено онлайн-фестиваль «Повітряних зміїв».

     Напевне усі дорослі пам’ятають непідробний захват, який виникає, коли кулька поривом вітру лине раптом високо вгору! Однак запуск повітряного змія стане ще більш цікавим і захоплюючим процесом, якщо виготовити його самостійно. Керівник гуртка початкового технічного моделювання Леся Гаркун разом зі своєю вихованкою Анастасією Лапіною під час майстер-класу поділилися тим, як за допомогою кількох простих матеріалів можна створити власного змія, який буде парити високо в небі.

     01 Травня 2023 15:24

     Позашкілля без бар'єрів

     Триває обласний (пілотний) онлайн-проєкт «Мріємо та діємо»!

     Проєкт «Пташка миру»

     Керівник гуртка «Моделювання іграшок сувенірів» Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Олена Макаренко разом зі своєю вихованкою Веронікою Цигановою поділилися як легко і просто зі звичайних ниток можна створити «Пташку миру», яка може надати тепла і затишку у будь-якому декорі або слугувати гарним подарунком для близьких  та друзів.

     До участі у проєкті долучилися 53 учнів і вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти з прикордонних територіальних громад Чернігівської області. Виготовлені дітьми пташки яскраві та оригінальні, вражають різноманітністю, креативністю, фантазією. Відчувається, що створені з душею та гарним настроєм.

     01 Травня 2023 15:22
     28 Квітня 2023 15:35
     27 Квітня 2023 17:53
     <<<1 - 11 з 27>>> Архів

     Назад

      

     Офіційна сторінка

      

      
      

      
      

      
      
      
      
      
     http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/