Анонси
   

   
      
      
     2023

     Назад

     Обласний семінар для організаторів початкового та І етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2022/2023 навчальному році

      

     16 лютого 2023 року комунальним позашкільним навчальним закладом «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» в online-режимі проведено обласний семінар для організаторів початкового та І етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

     Інформацію про роль гри «Сокіл» (Джура») у національно-патріотичному вихованні учнівської молоді та загальні засади проведення ІІ (обласного) етапу гри у 2022/2023 навчальному році повідомив Петро Степовик, директор комунального позашкільного навчального закладу «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді».

     Доповідачами заходу виступили методисти закладу Ганна Гладченко, Олена Дорошенко, Олександр Єфименко, відповідальні за молодшу, середню та старшу вікові категорії гри «Сокіл» («Джура») в області.

     У семінарі взяли участь представники органів управління освітою з 53 територіальних громад Чернігівщини, закладів професійної (професійно-технічної), позашкільної освіти, закладів освіти обласного підпорядкування, відповідальні за організацію та проведення гри «Сокіл» («Джура») в закладах освіти та в громадах (67 учасників).

     У рамках заходу обговорено ключові питання щодо організації та проведення на якісному рівні Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в 2022/2023 навчальному році в закладах освіти області, організації І етапу гри та підготовки рою-переможця до участі у ІІ (обласному) етапі. До слухачів доведено інформацію щодо порядку реєстрації куренів гри «Сокіл» («Джура») в Чернігівській області.

     Відеозапис заходу та всі методичні матеріали, необхідні для організації і проведення початкового, І етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та підготовки рою-переможця до участі у ІІ (обласному) етапі буде викладено на сайті комунального позашкільного навчального закладу «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» (turist-patriot.cn.ua) в розділі «Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)».

      
      
      
      
      

     Назад

      

     Офіційна сторінка

      
      

      
      

      
      
      
      
      
     http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/