Анонси
   

   


       
       
      2022

      Назад

      Обласний семінар для організаторів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

      16 лютого 2022 року комунальним позашкільним навчальним закладом «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» спільно з Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського в online-режимі проведено обласний семінар для організаторів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

      У семінарі взяли участь 69 осіб: представники органів управління освітою територіальних громад Чернігівщини, закладів професійної (професійно-технічної), позашкільної освіти, закладів освіти обласного підпорядкування, відповідальні за організацію та проведення гри «Сокіл» («Джура») в закладах освіти та в територіальних громадах

      Інформацію про роль гри «Сокіл» (Джура») у національно-патріотичному вихованні учнівської молоді та загальні засади проведення ІІ (обласного) етапу гри у 2021/2022 навчальному році повідомив Петро Степовик, директор комунального позашкільного навчального закладу «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді».

      Під час заходу також було обговорено ключові питання з організації та проведення на якісному рівні Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в 2021/2022 навчальному році в закладах освіти області, І етапу гри та підготовки рою-переможця до участі у ІІ (обласному) етапі. До слухачів доведено інформацію щодо реєстрації куренів гри «Сокіл» («Джура»).

      Відеозапис вищезазначеного заходу та всі методичні матеріали, необхідні для організації і проведення початкового, І етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та підготовки рою-переможця до участі у ІІ (обласному) етапі викладено на офіційному вебсайті комунального позашкільного навчального закладу «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» в розділі «Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)».

       

      ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької

      військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

      Враховуючи введення воєнного стану в Україні, відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), з 28 червня до 05 липня 2022 року (включно) в опііпе-режимі проведено II (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для трьох вікових груп (молодша 6-10 років; середня 11-14 років, старша 15-17 років).

      Програмою ІІ (обласного) етапу Гри передбачено проведення двох залікових конкурсів – інтелектуального конкурсу «Відун», конкурсу з надання першої долікарської допомоги «Рятівник» та обов'язкового –фотоконкурсу «Цікаві моменти з життя рою».

      У ІІ (обласному) етапі Гри у трьох вікових групах взяло участь 60 роїв.

      Підсумки у кожному конкурсі ІІ (обласного) етапу Гри підводитимуться окремо.

      Рої, які стануть переможцями у загальному заліку, представлятимуть Чернігівську область у ІІІ Всеукраїнському етапі Гри.

      Назад

       

      Офіційна сторінка

       

       
       

       
       

       
       
       
       
       
      http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/