Анонси
   

   


       
       
      Військова академія (м.Одеса)

      Назад

      Військова академія (м.Одеса) – сучасний міжвидовий вищий військовий заклад освіти, який здійснює підготовку офіцерів для Збройних Сил та інших військових формувань Сил оборони України.

      Академія – як потужний комплекс підготовки і виховання еліти українського війська, розпочала вступну кампанію 2022/2023 навчального року.

      Цьогоріч проведення вступних випробувань та конкурсний відбір у Військовій академії (м.Одеса) сплановано з 15 по 25 серпня 2022 року.

      Випускникам шкіл до участі у конкурсному відборі для вступу на навчання потрібно:

      • звернутись до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки військовослужбовців та членів їхніх сімей, для оформлення особової справи кандидата на навчання;
      • надати результати національного мультипредметного тесту 2022 року.

      Особливістю вступної кампанії 2022 року в умовах збройної агресії російської федерації є те, що школярі, які, через воєнний стан не мали можливості пройти національний мультипредметний тест і первинний медичний огляд у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки військовослужбовців  та членів їхніх сімей і виявили бажання навчатися військовій справі, проходять тестування з української мови, математики, історії України та остаточний медичний огляд військово-лікарською комісією безпосередньо у Військовій академії (м.Одеса).

      Більш детальна інформація – на офіційній сторінці Академії у мережі Facebook «Військова академія м.Одеса»  https://www.facebook.com/VAOdesa

      Контактна особа: відповідальний секретар приймальної комісії підполковник Михайло Крічфалушій  +38(097) 470 13 28.

      Назад

       

      Офіційна сторінка

       

       
       

       
       

       
       
       
       
       
      http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/