Анонси
   

   


      
      
     Військова академія (м.Одеса)

     Назад

     Військова академія (м.Одеса) – сучасний міжвидовий вищий військовий заклад освіти, який здійснює підготовку офіцерів для Збройних Сил та інших військових формувань Сил оборони України.

     Академія – як потужний комплекс підготовки і виховання еліти українського війська, розпочала вступну кампанію 2022/2023 навчального року.

     Цьогоріч проведення вступних випробувань та конкурсний відбір у Військовій академії (м.Одеса) сплановано з 15 по 25 серпня 2022 року.

     Випускникам шкіл до участі у конкурсному відборі для вступу на навчання потрібно:

     • звернутись до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки військовослужбовців та членів їхніх сімей, для оформлення особової справи кандидата на навчання;
     • надати результати національного мультипредметного тесту 2022 року.

     Особливістю вступної кампанії 2022 року в умовах збройної агресії російської федерації є те, що школярі, які, через воєнний стан не мали можливості пройти національний мультипредметний тест і первинний медичний огляд у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки військовослужбовців  та членів їхніх сімей і виявили бажання навчатися військовій справі, проходять тестування з української мови, математики, історії України та остаточний медичний огляд військово-лікарською комісією безпосередньо у Військовій академії (м.Одеса).

     Більш детальна інформація – на офіційній сторінці Академії у мережі Facebook «Військова академія м.Одеса»  https://www.facebook.com/VAOdesa

     Контактна особа: відповідальний секретар приймальної комісії підполковник Михайло Крічфалушій  +38(097) 470 13 28.

     Назад

      

     Офіційна сторінка

      

      
      

      
      

      
      
      
      
      
     http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/