Анонси
   

   


       
       
      Національний мультипредметний тест (НМТ)

      Назад

      Щодо організації та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту (НМТ)

       

      Перелік нормативно-правових актів

      Накази Міністерства освіти і науки України

      Наказ Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2023 року № 287 «Про затвердження Порядку проведення в 2023 році національного мультипредметного тесту».

      Наказ Міністерства освіти і науки України від 20 березня 2023 року № 318 «Про організацію та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту».

       
       
       
       

      Розпочалася реєстрація на НМТ-2023:

      на що потрібно звернути увагу вступникам

       

      03 квітня 2023 року розпочато реєстрацію в безпаперовій формі для участі в національному мультипредметному тесті (далі – НМТ), яка триватиме до 3 травня.

      Щоб зареєструватися, учаснику чи учасниці потрібно буде за допомогою спеціального сервісу на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (далі – УЦОЯО) створити персональний кабінет (зазначити реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження, дані документа, що посвідчує особу) і виконати в кабінеті такі дії:

      • указати реєстраційні дані (контактну інформацію, категорію випускник/ця поточного року або випускник/ця минулих років, потребу створення особливих (спеціальних) умов);
      • вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет додаткового блоку;
      •  вибрати населений пункт в Україні або за кордоном, де вступник планує проходити НМТ;
      • завантажити сканкопії і/або фотокопії реєстраційних документів;
      • підтвердити бажання взяти участь у НМТ і надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру.

      Після надсилання на обробку в УЦОЯО рекомендують переглядати інформацію в персональному кабінеті. Якщо там замість повідомлення про успішну реєстрацію і можливості сформувати сертифікат буде запис про потребу виправити недоліки, потрібно якнайшвидше це зробити.

      Перелік недоліків буде вказано (надання недостовірної інформації; ненадання копій документів або надання копій документів, які не відповідають вимогам законодавства; неможливість створення особливих (спеціальних) умов для проходження НМТ, зазначених у медичному висновку тощо).

      Після виправлення недоліків необхідно повторно надіслати реєстраційні матеріали на перевірку до регіонального центру до 7 травня.

      Звертаємо увагу, що після надсилання своїх даних на обробку з 3 квітня до 7 травня в персональному кабінеті вступник/ця матиме змогу вносити зміни до такої інформації:

      • назва навчального предмета додаткового блоку, з якого бажає пройти тестування;
      • населений пункт в Україні або за кордоном, де перебуватиме в дні проведення НМТ;
      • потреба в проходженні НМТ під час додаткової сесії.

      Для всіх охочих зареєструватися для участі в НМТ в Українському центрі оцінювання якості освіти підготували відеоінструкцію, з якої можна дізнатися про те, на що варто зважати під час реєстрації, щоб через 7 днів мати змогу в персональному кабінеті сформувати сертифікат учасника НМТ 2023 року.

      У разі виникнення питань, пов’язаних з реєстрацією, можна звертатися до відповідальних працівників в органах управління освітою за проведення НМТ або до спеціалістів відділу моніторингу якості освіти, зовнішнього незалежного оцінювання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського (Сиводід Ірина Анатоліївна, контактний номер телефону: 0462 677-281).

      Назад

       

      Офіційна сторінка

       

       
       

       
       

       
       
       
       
       
      http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/