Анонси
   

   


       
       
      Новини

      Назад

       

      Інформація про Центр підготовки до НМТ «МрійДій» у Варшаві для молоді, яка навчається у 11 класі

       

      Графік проведення Днів відкритих дверей у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Чернігівської області

      у період вступної кампанії 2023 року (Завантажити)

       

      Київський військовий ліцей імені Івана Богуна інформує про  доукомплектування вакантних посад ліцеїстів закладу (8-й, 9-й та 11-й клас) за рахунок вмотивованих юнаків, які за морально-діловими якостями відповідають високим вимогам навчання, придатні за станом здоров’я та мають достатні фізичні показники, мріють у майбутньому продовжити навчання у вищих військових закладах освіти Міністерства оборони України та в подальшому стати офіцерами Збройних сил України.

      Київський  військовий ліцей імені Івана Богуна є загальноосвітнім закладом ІІІ ступеню акредитації з військово-професійною спрямованістю навчання та допрофесійною підготовкою з метою виховання у юнаків готовності до військової служби.

      Юнаки, які прибудуть до ліцею, повинні будуть обов’язково пройти медичну комісію та професійно-психологічне обстеження у ліцеї, а також  скласти вступні іспити у відповідності до правил прийому закладу.

      Додаткова інформація розміщена на офіційному сайті закладу (в розділі «Абітурієнтам») kvl.mil.gov.ua.

      Контактний номер телефону: 0663661520.

      буклет КВЛ 1 -2022.pdf

      буклет КВЛ2 -2022.pdf

       

       

      Впровадження STEAM-освіти та освітньої робототехніки

       

      Інформуємо, що заклад вищої освіти Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» пропонує навчання за магістерською освітньою програмою «Освітня робототехніка». Зарахування вступників, які мають освітній ступінь магістра або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста (за будь-якою спеціальністю), здійснюється без ЄВІ.

      Вступники отримають вищу освіту II рівня за ступенем магістра, спеціальності «Освітні, педагогічні науки» галузі знань «Освіта/Педагогіка» (освітня програма «Освітня робототехніка»), яка дозволить професійно застосовувати на практиці сучасні педагогічні форма, методи та прийоми STEAM-освіти, в компетентності яких входять навички:

      • використовувати набуті знання та вміння у професійній діяльності;
      • організовувати ефективний науковий, інформаційний та методичний супровід впровадження робототехніки та STEAM-технологій у вітчизняну систему освіти;
      • використовувати можливості робототехніки, сучасних інформаційних та адитивних технологій як провідного засобу формування базових уявлень у сфері інженерної культури, інноваційного креативного мислення, проєктної діяльності;
      • застосовувати технології робототехнічної творчості для розвитку творчих здібностей підлітків та молоді в процесі конструювання та програмування роботів.

      Зі змістом освітньо-професійної програми, а також Правилами прийому до зазначеного вище закладу можна ознайомитись на офіційному сайті університету: https://vstup.puet.edu.ua/spec/osvitnya-robototehnika-magistr/.

       

       

       

       

      Назад

       

      Офіційна сторінка

       

       
       

       
       

       
       
       
       
       
      http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/