Анонси
   

   
      
     Новини

     Назад

     До уваги абітурієнтів та їх батьків!

     Звертаємо увагу, що для учнів випускних класів з 01 листопада 2021 року на порталі Національної поліції України (https://osvita.np.gov.ua) відкрито анкету вступної компанії 2022 року для заповнення абітурієнтами, які бажають навчатися в закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських за кошти державного бюджету.

      

      

      

     Підготовка сучасних фахівців будівельної галузі на базі Інституту інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури

     Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури запрошує осіб, які працюють у будівельній галузі, здобути освітній рівень бакалавра або магістра за заочною та дистанційною формами навчання.

     До навчальних планів 2021 року усіх спеціальностей включено актуальні питання сучасних технологій у будівництві, зокрема BIM-технології (Building Information Model), єврокоди та євростандарти. Це сприятиме застосуванню конкурентоспроможних будівельних матеріалів і компонентів національного виробництва, дасть змогу орієнтуватися на національні кадри при виконанні проектувальних, будівельних та інших робіт.

     В Інституті інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури діють курси підвищення кваліфікації, після закінчення яких слухачі отримують свідоцтво або сертифікат за такими кваліфікаціями :

     - інженер-проектувальник;

     - експерт будівельний;

     - інженер з технічного нагляду;

     - інженер-консультант(будівництво);

     - менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків) та інші.

     Інститут надає можливість пройти навчання та курси дистанційно.

     Більш детальна інформація знаходиться  на сайті Інституту https://iino.knuba.edu.ua.

      

     Університет державної фіскальної служби України (м. Ірпінь) запрошує на здобуття освіти.

     Університет державної фіскальної служби України, як один із закладів вищої освіти з розвиненою інфраструктурою, сучасною матеріально-технічною базою та облаштований за європейськими стандартами, здійснює профільну підготовку фахівців: податківців, митників, економістів, юристів, бухгалтерів, аудиторів, аналітиків, менеджерів, фахівців з ІТ,  журналістів, психологів, реабілітологів та інші за першим (бакалаврським) і другим (магістерським) рівнями вищої освіти.

     У структурі університету функціонує Ірпінський державний коледж економіки та права. Закладом вищої освіти налагоджено конструктивні зв’язки з міжнародними організаціями, освітніми та науковими установами країн Європи та інших країн.

     27 березня 2021 року відбудеться День відкритих дверей у форматі онлайн.

     З правилами та умовами прийому можна ознайомитися на сайті університету за посиланням https://www.nusta.edu.ua

      

      

     До уваги керівників місцевих органів управління освітою, директорів, учнів закладів освіти!

     23 березня 2021 року о 12:00 планується проведення онлайн-зустріч  керівництва Харківського національного університету внутрішніх справ, представників факультетів та приймальної комісії з випускниками закладів освіти області щодо правил вступу і навчання в даному університеті у 2021 році на платформі ZOOM.

     Підключитися до онлайн-зустрічі можна за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/87648710903?pwd=MmNkQTVyNGtLaW9RV2VxRTNjRVNWUT09.

     Ідентифікатор конференції: 87648710903.

     Код доступу: Abit2021.

      

     До уваги керівників місцевих органів управління освітою та закладів загальної середньої освіти!

      

     Колектив фізико-математичного факультету Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова інформує про серію Днів відкритих дверей, які проводить факультет з березня по червень у онлайн-форматі: 27 березня 2021 року, 24 квітня 2021 року, 29 травня 2021 року, 26 червня 2021 року.

     Більш детальна інформація про заходи на:

     Офіційний сайт факультету: https://fmf.npu.edu.ua/

     Facebook: https://www.facebook.com/fmf.npu

     Telegram: https://t.me/FMF_NPU

     Контакти для зворотнього зв’язку: Микола Вікторович (093) 921 04 69,

     Олександр Анатолійович Viber (098) 214 04 35.

     Електронна пошта: fmf@npu.edu.ua

      

     Вінницький національний аграрний університет оголошує прийом студентів на навчання на 2021/2022 навчальний рік.

     Умови вступу та спеціальності додаються.

      

      

     Впровадження STEAM-освіти та освітньої робототехніки

      

     Інформуємо, що заклад вищої освіти Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» пропонує навчання за магістерською освітньою програмою «Освітня робототехніка». Зарахування вступників, які мають освітній ступінь магістра або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста (за будь-якою спеціальністю), здійснюється без ЄВІ.

     Вступники отримають вищу освіту II рівня за ступенем магістра, спеціальності «Освітні, педагогічні науки» галузі знань «Освіта/Педагогіка» (освітня програма «Освітня робототехніка»), яка дозволить професійно застосовувати на практиці сучасні педагогічні форма, методи та прийоми STEAM-освіти, в компетентності яких входять навички:

     • використовувати набуті знання та вміння у професійній діяльності;
     • організовувати ефективний науковий, інформаційний та методичний супровід впровадження робототехніки та STEAM-технологій у вітчизняну систему освіти;
     • використовувати можливості робототехніки, сучасних інформаційних та адитивних технологій як провідного засобу формування базових уявлень у сфері інженерної культури, інноваційного креативного мислення, проєктної діяльності;
     • застосовувати технології робототехнічної творчості для розвитку творчих здібностей підлітків та молоді в процесі конструювання та програмування роботів.

     Зі змістом освітньо-професійної програми, а також Правилами прийому до зазначеного вище закладу можна ознайомитись на офіційному сайті університету: https://vstup.puet.edu.ua/spec/osvitnya-robototehnika-magistr/.

      

     До уваги керівників місцевих органів управління освітою, закладів загальної середньої освіти,  педагогічних працівників, здобувачів освіти!

      

     20-24 вересня 2021 року на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбудеться V Харківський міжнародний юридичний форум.

     20 вересня 2021 року планується проведення інтерактивних заходів для здобувачів освіти та студентів зі всієї України з метою консолідації та формування історичної свідомості Українського народу, збереження національної пам’яті та належного відзначення і вшанування пам’ятних дат і ювілеїв.

     Додаткову інформацію можна завантажити та ознайомитися за посиланням: https://lega forum.nlu.edu.ua/

     Контактна особа: Казак Ріната Алімівна, телефон: +380631113808, електронна адреса: r.a.kazak@nlu.ua

      

      

     Назад

      

     Коронавірусна
     інфекція
     COVID-19

      
      

      
      
      
     http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/