Анонси
   

   
      
      
     Новини

     Назад

     Київський військовий ліцей імені Івана Богуна інформує про  доукомплектування вакантних посад ліцеїстів закладу (8-й, 9-й та 11-й клас) за рахунок вмотивованих юнаків, які за морально-діловими якостями відповідають високим вимогам навчання, придатні за станом здоров’я та мають достатні фізичні показники, мріють у майбутньому продовжити навчання у вищих військових закладах освіти Міністерства оборони України та в подальшому стати офіцерами Збройних сил України.

     Київський  військовий ліцей імені Івана Богуна є загальноосвітнім закладом ІІІ ступеню акредитації з військово-професійною спрямованістю навчання та допрофесійною підготовкою з метою виховання у юнаків готовності до військової служби.

     Юнаки, які прибудуть до ліцею, повинні будуть обов’язково пройти медичну комісію та професійно-психологічне обстеження у ліцеї, а також  скласти вступні іспити у відповідності до правил прийому закладу.

     Додаткова інформація розміщена на офіційному сайті закладу (в розділі «Абітурієнтам») kvl.mil.gov.ua.

     Контактний номер телефону: 0663661520.

     буклет КВЛ 1 -2022.pdf

     буклет КВЛ2 -2022.pdf

      

     Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» запрошує на здобуття освіти

      

     Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» - структурний підрозділ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», є основною базою підготовки професійних кадрів для танкових військ України.

      У 2022 році здійснюється набір осіб з повною загальною середньою освітою до зазначеного вище закладу освіти за денною формою навчання.

     До інституту на перший курс приймаються такі категорії осіб: цивільна молодь віком від 17 до 21 року, військовослужбовці та військовозобов’язані, які не мають військових звань офіцерського складу.

     Загальний термін навчання – 4 роки. Випускникам присвоюється військове звання «лейтенант» та видається диплом Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» державного зразка. На факультет озброєння та військової техніки передбачається набір осіб жіночої статі.

     Додаткову інформацію щодо особливостей вступу до зазначеного інституту в 2022 році можна отримати, звернувшись до районного військового комісаріату за місцем реєстрації або за телефоном 093-000-72-28.

      

     До уваги абітурієнтів та їх батьків!

     Звертаємо увагу, що для учнів випускних класів з 01 листопада 2021 року на порталі Національної поліції України (https://osvita.np.gov.ua) відкрито анкету вступної компанії 2022 року для заповнення абітурієнтами, які бажають навчатися в закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських за кошти державного бюджету.

      

      

      

     Підготовка сучасних фахівців будівельної галузі на базі Інституту інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури

     Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури запрошує осіб, які працюють у будівельній галузі, здобути освітній рівень бакалавра або магістра за заочною та дистанційною формами навчання.

     До навчальних планів 2021 року усіх спеціальностей включено актуальні питання сучасних технологій у будівництві, зокрема BIM-технології (Building Information Model), єврокоди та євростандарти. Це сприятиме застосуванню конкурентоспроможних будівельних матеріалів і компонентів національного виробництва, дасть змогу орієнтуватися на національні кадри при виконанні проектувальних, будівельних та інших робіт.

     В Інституті інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури діють курси підвищення кваліфікації, після закінчення яких слухачі отримують свідоцтво або сертифікат за такими кваліфікаціями :

     - інженер-проектувальник;

     - експерт будівельний;

     - інженер з технічного нагляду;

     - інженер-консультант(будівництво);

     - менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків) та інші.

     Інститут надає можливість пройти навчання та курси дистанційно.

     Більш детальна інформація знаходиться  на сайті Інституту https://iino.knuba.edu.ua.

      

     Університет державної фіскальної служби України (м. Ірпінь) запрошує на здобуття освіти.

     Університет державної фіскальної служби України, як один із закладів вищої освіти з розвиненою інфраструктурою, сучасною матеріально-технічною базою та облаштований за європейськими стандартами, здійснює профільну підготовку фахівців: податківців, митників, економістів, юристів, бухгалтерів, аудиторів, аналітиків, менеджерів, фахівців з ІТ,  журналістів, психологів, реабілітологів та інші за першим (бакалаврським) і другим (магістерським) рівнями вищої освіти.

     У структурі університету функціонує Ірпінський державний коледж економіки та права. Закладом вищої освіти налагоджено конструктивні зв’язки з міжнародними організаціями, освітніми та науковими установами країн Європи та інших країн.

     27 березня 2021 року відбудеться День відкритих дверей у форматі онлайн.

     З правилами та умовами прийому можна ознайомитися на сайті університету за посиланням https://www.nusta.edu.ua

      

      

     До уваги керівників місцевих органів управління освітою, директорів, учнів закладів освіти!

     23 березня 2021 року о 12:00 планується проведення онлайн-зустріч  керівництва Харківського національного університету внутрішніх справ, представників факультетів та приймальної комісії з випускниками закладів освіти області щодо правил вступу і навчання в даному університеті у 2021 році на платформі ZOOM.

     Підключитися до онлайн-зустрічі можна за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/87648710903?pwd=MmNkQTVyNGtLaW9RV2VxRTNjRVNWUT09.

     Ідентифікатор конференції: 87648710903.

     Код доступу: Abit2021.

      

     До уваги керівників місцевих органів управління освітою та закладів загальної середньої освіти!

      

     Колектив фізико-математичного факультету Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова інформує про серію Днів відкритих дверей, які проводить факультет з березня по червень у онлайн-форматі: 27 березня 2021 року, 24 квітня 2021 року, 29 травня 2021 року, 26 червня 2021 року.

     Більш детальна інформація про заходи на:

     Офіційний сайт факультету: https://fmf.npu.edu.ua/

     Facebook: https://www.facebook.com/fmf.npu

     Telegram: https://t.me/FMF_NPU

     Контакти для зворотнього зв’язку: Микола Вікторович (093) 921 04 69,

     Олександр Анатолійович Viber (098) 214 04 35.

     Електронна пошта: [email protected]

      

     Вінницький національний аграрний університет оголошує прийом студентів на навчання на 2021/2022 навчальний рік.

     Умови вступу та спеціальності додаються.

      

      

     Впровадження STEAM-освіти та освітньої робототехніки

      

     Інформуємо, що заклад вищої освіти Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» пропонує навчання за магістерською освітньою програмою «Освітня робототехніка». Зарахування вступників, які мають освітній ступінь магістра або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста (за будь-якою спеціальністю), здійснюється без ЄВІ.

     Вступники отримають вищу освіту II рівня за ступенем магістра, спеціальності «Освітні, педагогічні науки» галузі знань «Освіта/Педагогіка» (освітня програма «Освітня робототехніка»), яка дозволить професійно застосовувати на практиці сучасні педагогічні форма, методи та прийоми STEAM-освіти, в компетентності яких входять навички:

     • використовувати набуті знання та вміння у професійній діяльності;
     • організовувати ефективний науковий, інформаційний та методичний супровід впровадження робототехніки та STEAM-технологій у вітчизняну систему освіти;
     • використовувати можливості робототехніки, сучасних інформаційних та адитивних технологій як провідного засобу формування базових уявлень у сфері інженерної культури, інноваційного креативного мислення, проєктної діяльності;
     • застосовувати технології робототехнічної творчості для розвитку творчих здібностей підлітків та молоді в процесі конструювання та програмування роботів.

     Зі змістом освітньо-професійної програми, а також Правилами прийому до зазначеного вище закладу можна ознайомитись на офіційному сайті університету: https://vstup.puet.edu.ua/spec/osvitnya-robototehnika-magistr/.

      

     До уваги керівників місцевих органів управління освітою, закладів загальної середньої освіти,  педагогічних працівників, здобувачів освіти!

      

     20-24 вересня 2021 року на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбудеться V Харківський міжнародний юридичний форум.

     20 вересня 2021 року планується проведення інтерактивних заходів для здобувачів освіти та студентів зі всієї України з метою консолідації та формування історичної свідомості Українського народу, збереження національної пам’яті та належного відзначення і вшанування пам’ятних дат і ювілеїв.

     Додаткову інформацію можна завантажити та ознайомитися за посиланням: https://lega forum.nlu.edu.ua/

     Контактна особа: Казак Ріната Алімівна, телефон: +380631113808, електронна адреса: [email protected]

      

      

     Назад

      

     Офіційна сторінка

      
      

      
      

      
      
      
      
      
     http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/