Анонси
   

   


       
       
      Національний авіаційний університет

      Назад

       

      Національний авіаційний університет

       

      З метою нарощування чисельності особового складу Повітряних Сил Збройних Сил України Національний авіаційний університет проводить роботу з відбору кандидатів на навчання.

       Національний авіаційний університет - потужний науково-навчальний комплекс, до складу якого входять              11 інститутів: Інститут інформаційно-діагностичних систем, Аерокосмічний Інститут, Інститут аерокосмічних систем управління, Інститут екологічної безпеки, Інститут економіки та менеджменту, Юридичний інститут, Інститут доуніверситетської підготовки, Гуманітарний інститут, Інститут ICAO, Інститут заочного і дистанційного навчання, Інститут новітніх технологій, Інститут післядипломного навчання, Інститут міжнародних відносин, Інститут аеропортів, Інститут аеронавігації та Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова; Кіровоградська льотна академія; 4 факультети: факультет комп'ютерних наук, факультет комп'ютерних систем, факультет по роботі з іноземними студентами та факультет підготовки офіцерів запасу; 7 коледжів,  3 ліцеї та гімназія.

       Національний авіаційний університет є членом Міжнародної асоціації університетів.

       У Національному авіаційному університеті здійснюється підготовка за 50 напрямами в технічних, технологічних, гуманітарних, соціально-політичних, юридичних та інших галузях. Щороку тут здобувають освіту понад 50 тисяч студентів та слухачів.

      Вступники на навчання 2023  року беруть участь у конкурсному відборі за результатами:

      • НМТ 2023 року
      • або НМТ 2022 року
      • або ЗНО 2020-2021 років з трьох конкурсних предметів для здобуття ступеня бакалавра на основі ПЗСО
      • або у формі вступного випробування/ у формі вступних іспитів, що передбачає очне оцінювання знань вступника з трьох конкурсних предметів: два обов’язкових (українська мова та математика) і третього предмету на вибір (історія України, іноземна мова, біологія, фізика, хімія) згідно з переліком категорій вступників, який відображений в пункті 4.1. глави 4 розділу ІІ Правил прийому.

      Більш детальну інформацію щодо правил прийому до кафедри військової підготовки Національного авіаційного університету в 2023 році можна отримати:

      • за телефонами: секретар відбіркової комісії Малиш Андрій Григорович (093-813-35-10), заступник голови відбіркової комісії Добровольський Юзеф Броніславович (067-299-76-38).
      • на веб сайті: www.kvp.nau.edu.ua  

       

      Додаток до правил прийому до Національного авіаційного університету у 2023 році (для кафедри військової підготовки) за посиланням -

       

      Назад

       

      Офіційна сторінка

       

       
       

       
       

       
       
       
       
       
      http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/