Анонси
   

   
       
       
      Інститут бізнес-освіти Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана

      Назад

      Інститут бізнес-освіти Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана

      запрошує на навчання!

      Інститут бізнес-освіти КНЕУ імені Вадима Гетьмана в 2019 році вперше оголошує набір на здобуття магістерського ступеня за програмою «Управління територіальними громадами».

      Конкурентними перевагами програми є здобуття знань та фахових навичок з управління територіальними громадами, вміння професійно застосувати інформаційно-цифрові технології в управлінні, методики нормотворчої діяльності, фінансового адміністрування, макроекономічного оцінювання, моніторингу та планування соціально-економічного розвитку територіальних громад, міст та регіонів.

      Магістри програми  «Управління територіальними громадами» мають можливість обіймати посади керівників, провідних і головних спеціалістів центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, фахівця, аналітика, консультанта з питань управління економікою, фінансами і соціальним розвитком в державних та муніципальних органах влади, спеціалістів місцевих державних адміністрацій, посади радників, консультантів голів територіальних громад, а також інші посади.

      Навчання проводиться неповний робочий день. Тривалість навчання – 1 рік та 9 місяців. Вартість навчання за програмою «Управління територіальними громадами» за рік становить 19 500 грн.

      Протягом року, з вересня по червень, проводиться три сесії, кожна тривалість до 14 днів в аудиторіях бізнес-школи інституту. У міжсесійний період слухачі виконують практичні завдання програми в дистанційній формі.

      Вступ на програму без складання ЗНО.

      Детальну інформацію можна дізнатися за телефонами: (+380)98 511 24 03, (044) 205-54-79 (74; 75; 80) та на офіційному веб-сайті Інституту бізнес-освіти КНЕУ: http//ibo.kneu.edu.ua/.  

      Назад

       
       

       
       

       
       
       
      http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/