Анонси
   

   
       
       
      2019

      Назад

      23 Квітня 2019 09:46
      23 Квітня 2019 09:40
      23 Квітня 2019 09:35

      Другий день навчально-польових зборів, виїзд до військової частини смт Гончарівське Чернігівського району

      Ранок другого дня для учасників навчально-польових зборів розпочався з переїзду до військової частини смт Гончарівське Чернігівського району.

      На полігоні відбулися тренувальні заняття з виконання вправи стрільби з автомата Калашнікова, після яких кожен учасник навчально-польових зборів зробив десять влучних пострілів у мішень з відстані 100 метрів. Стрільба з автомата Калашнікова стала однією з найяскравіших подій дня для усіх без винятку учасників зборів.

      Патріотичний проект «Я – майбутнє України»

      Ввечері усі здобувачі освіти 11-х класів закладів освіти обласного підпорядкування, учасники навчально-польових зборів стали учасниками патріотичного проекту «Я – майбутнє України», організованого педагогами та вихованцями Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва, у рамках якого мали змогу познайомитися.

      Під час презентацій закладів освіти інтернатного типу обласного підпорядкування ровесники ділилися своїм найкращим досвідом у проведенні різноманітних заходів патріотичного спрямування до найважливіших дат з історії українського

      17 Квітня 2019 07:57

      Назад

       
       

       
       

       
       
       
      http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/