Анонси
   

   
      
     2019

     Назад

     23 Квітня 2019 09:46
     23 Квітня 2019 09:40
     23 Квітня 2019 09:35

     Другий день навчально-польових зборів, виїзд до військової частини смт Гончарівське Чернігівського району

     Ранок другого дня для учасників навчально-польових зборів розпочався з переїзду до військової частини смт Гончарівське Чернігівського району.

     На полігоні відбулися тренувальні заняття з виконання вправи стрільби з автомата Калашнікова, після яких кожен учасник навчально-польових зборів зробив десять влучних пострілів у мішень з відстані 100 метрів. Стрільба з автомата Калашнікова стала однією з найяскравіших подій дня для усіх без винятку учасників зборів.

     Патріотичний проект «Я – майбутнє України»

     Ввечері усі здобувачі освіти 11-х класів закладів освіти обласного підпорядкування, учасники навчально-польових зборів стали учасниками патріотичного проекту «Я – майбутнє України», організованого педагогами та вихованцями Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва, у рамках якого мали змогу познайомитися.

     Під час презентацій закладів освіти інтернатного типу обласного підпорядкування ровесники ділилися своїм найкращим досвідом у проведенні різноманітних заходів патріотичного спрямування до найважливіших дат з історії українського

     17 Квітня 2019 07:57

     Назад

      

     Коронавірусна
     інфекція
     COVID-19

      
      

      
      
      
     http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/