Анонси
   

   
     Військово-морський ліцей (м. Одеса)

     Назад

     Військово-морський ліцей запрошує на навчання

      

     Військово-морський ліцей (м. Одеса) запрошує до вступу юнаків та дівчат – громадян України, які у поточному році закінчили 9 класів закладів загальної середньої освіти та у рік зарахування до ліцею їм виповнюється   15-16 років, придатні за станом здоров’я навчатися в ліцеї та після його закінчення  бажають продовжити отримувати освіту в навчальних закладах Збройних Сил України.

     З 2017 року у вищезазначеному закладі започатковано курс підготовки до тестування для визначення рівня знання англійської мови за стандартами НАТО.  За результатами тестування ліцеїсти отримують сертифікат знання англійської мови зразка СМР 1 (STANAG  6001).

     Пільги для вступу до Військово-морського ліцею мають діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей, діти військовослужбовців та військовослужбовців-учасників антитерористичної операції, діти, батьки яких загинули під час Революції гідності, діти осіб-переселенців із районів проведення антитерористичної операції та з тимчасово окупованих територій (АР Крим, Луганська та Донецька області) та інших пільгових категорій.

     Після закінчення першого курсу ліцеїсти проходять практику на кораблях Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

     Випускники ліцею мають можливість вступати до вищих військових навчальних закладів та військових кафедр цивільних інститутів за цільовим прийомом.

     Детальну інформацію можна отримати на сайтах: vml.org.ua, vml.mozello.com та за телефонами, що вказані нижче або за адресою: 65016, м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 14. Тел.: 0487481060, 0958165506, 0979163559. 

     Назад