Анонси
   

   
       
       
      Пробне тестування

      Назад

      Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2022 року

       

      Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме з 5 до 22 січня 2022 року.

      За фактом реєстрації для кожного(ої) учасника / учасниці пробного ЗНО буде створено «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО». Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО!

      Перелік предметів пробного ЗНО відповідає переліку предметів основного ЗНО-2022 (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

      Пробні тести укладаються державною мовою.

      За бажанням учасника пробного ЗНО, завдання з біології, географії, історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), фізики, хімії перекладаються кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами.

       

      Графік проведення пробного ЗНО-2022

      19 березня 2022 року – українська мова, українська мова і література.

      26 березня 2022 року – біологія, географія, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), фізика, хімія, англійська, німецька, французька та іспанська мови.

      У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця може пройти тест з одного навчального предмета.

      Кожний учасник / кожна учасниця пробного ЗНО зможе і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного або двох навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів.

      Для цього потрібно завантажити тестові зошити та пройти тестування вдома, після чого ввести свої відповіді до сервісу визначення результатів.

      Посилання для завантаження зошитів буде доступно в «Особистому кабінеті учасника пробного ЗНО».

      Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб.

      Ознайомитися з матеріалами пробного ЗНО за 2019, 2020, 2021 роки можна за посиланням: https://testportal.gov.ua/probzno/

      Додаткову інформацію про проведення пробного ЗНО-2022 можна отримати на сайті Українського центру оцінювання якості освіти за посиланням: https://testportal.gov.ua/probzno/ 

      Назад

       
       

       
       

       
       
       
      http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/