Перелік закладів загальної середньої освіти області



Місцеві органи управління освітою:

1) Відділ освіти, сім'ї, молоді  та спорту Бахмацької міської ради

   

2) Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Киселівської ОТГ

   

3) Сектор освіти Борзнянської РДА

   

4) Відділ освіти Варвинської селищної ради

   

5) Сектор освіти, культури, молоді та спорту Городнянської РДА

   

6) Відділ освіти, культури, молоді та спорту Ічнянської РДА

   

7) Відділ освіти, культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту Козелецької РДА

   

8) Відділ освіти Коропської РДА

   

9) Відділ освіти, культури і туризму Корюківської РДА

   

10) Відділ освіти Куликівської РДА

   

11) Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Менської РДА

   

12) Відділ освіти Ніжинської РДА

   

13) Відділ освіти Новгород-Сіверської РДА

   

14) Відділ освіти, культури, молоді та спорту Носівської РДА

   

15) Відділ освіти Прилуцької РДА

   

16) 

   

17) Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської РДА

   

18) 

   

19) Відділ освіти, культури, молоді та спорту Талалаївської РДА

   

20) Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Чернігівської РДА

   

21) Управління освіти Ніжинської міської ради

   

22) Відділ освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради

   

23) Управління освіти Прилуцької міської ради

   

24) Управління освіти Чернігівської міської ради

   

25) Відділ освіти Батуринської міської ради

   

26) Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради

   

27) Відділ освіти Остерської міської ради

   

28) Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Носівської міської ради

   

29) Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району

   

30) Відділ освіти Деснянської селищної ради

   

31) Відділ освіти Коропської селищної ради

   

32) Відділ освіти Кіптівської сільської ради

   

33) Відділ освіти, культури, молоді та спорту Парафіївської селищної ради

   

34) Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді і спорту виконкому Макіївської сільської ради
 

35) Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Вертіївської сільської ради
 

36) Відділ освіти, культури, туризму,сім'ї, молоді та спорту Іванівської сільської ради

 

37) Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради

 

38) Відділ освіти, культури, молоді та спорту Мринської сільської ради

 

39) Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради

 

40) Відділ освіти Гончарівської селищної ради

 

41) Управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради

 

42) Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради
 

43) Відділ освіти  Городнянської міської ради
 

44) Відділ освіти, молоді та спорту Плисківської сільської ради
 

45) Відділ освіти Менської міської ради
 

46) Відділ освіти, культури, молоді та спорту Сосницької селищної ради

 

47) Відділ освіти, культури, молоді та спорту Холминської селищної ради

 

48) Відділ освіти, культури, сім`ї, молоді та спорту Малодівицької селищної ради

 

49) Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради
 

50) Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Любецької селищної ради
 

51) Відділ освіти Бобровицької міської ради
 

52) Відділ освіти, дітей, молоді та спорту Варвинської селищної ради
 

53) Відділ освіти Ічнянської міської ради
 

54) Відділ освіти, культури, сім`ї, молоді та спорту Линовицької селищної ради
 

55) Відділ освіти, культури, молоді та спорту Талалаївської селищної ради
 

56) Відділ освіти, культури, молоді та спорту Тупичівської сільської ради
 

57) Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Комарівської сільської ради
 

58) Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Новобасанської сільської ради 
 

59) Відділ освіти, культури, молоді та спорту Височанської сільської ради
 

60) Відділ освіти, сім`ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
 

61) Відділ освіти, культури, сім’ї молоді та спорту Олишівської сільської ради

 

62) Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Озерянської ОТГ

 

63) Відділ освіти Борзнянської міської ради

 

64) Відділ освіти Новобілоуської сільської ради

 

65) Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Киїнської сільської ради

 

66) Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Хмільницької сільської ради

 

67) Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької ОТГ

 

68) Відділ освіти Дмитрівської селищної ради

 

69) Відділ освіти, культури, молоді і спорту Березнянської селищної ради

 

70) Відділ освіти Ріпкинської селищної ради

 

71) Відділ освіти, культури, молоді і спорту Понорницької ОТГ

 

72) Відділ освіти, культури, молоді та спорту Крутівської ОТГ

 

73) Відділ освіти, молоді та спорту Сухополов`янської сільської ради

 

74) Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Добрянської селищної ради

 

75)  Відділ освіти Талалаївської сільської ради Ніжинського району 

 

76) Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Киселівської ОТГ

 

77)  Гуманітарний відділ Ладанської селищної ради