Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси
     Новини

     Назад

     До уваги керівників структурних підрозділів з питань освіти органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, закладів освіти області, педагогічних, науково-педагогічних, учнівських та студентських колективів, батьківської громадськості!

     ЗАПРОВАДЖЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ В 10 ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ ЖОДНИМ ЧИНОМ НЕ ВПЛИВАЄ НА РОБОТУ ШКІЛ СЬОГОДНІ

     Затверджений парламентом Указ Президента України, яким запроваджується воєнний стан у 10 областях терміном на 30 днів, жодним чином не впливає на звичну роботу закладів освіти сьогодні. Будь-які зміни можливі винятково у разі, якщо цього потребуватиме безпека дітей та захист країни. За таких умов Міністерство, а також інші уповноваженні органи, оперативно інформуватимуть про це. Таке роз’яснення надає Міністерство освіти і науки України у зв’язку зі зверненнями, що надходять до МОН.

     «Ми просимо вчителів, батьків, керівників закладів та всіх дотичних до освіти зберігати спокій та діяти раціонально. Сьогодні, і ми сподіваємося, що надалі, жодних змін у роботі закладів освіти не передбачається. Це, зокрема, стосується роботи закладів, що розміщені на території 10 областей, де запроваджено воєнний стан. Про будь-які зміни, якщо вони трапляться, ми обов’язково оперативно інформуватимемо. Я б хотіла попросити і вчителів, і батьків з увагою поставитися до дітей. Вони мають почуватися у безпеці – емоційній та фізичній. Це обов’язкова умова для успішного навчання та розвитку, і це та частина роботи, яка найперше залежить від нас дорослих», - зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

     Вона також підкреслила, що жодних змін щодо пропускного режиму в закладах, графіку їхньої роботи тощо наразі не передбачається.

     Якщо ж виникне потреба, то введення воєнного стану дає можливості військовим адміністраціям (у разі їх створення) впливати на забезпечення закладів освіти, встановлювати посилену охорону, використовувати їхні потужності та майно, більш гнучко здійснювати кадрову політику, а також регулювати роботу закладів, зокрема, запроваджувати комендантську годину.

     «Хочу ще раз наголосити, що будь-які зміни можливі виключно тоді, якщо цього потребуватиме захист країни та, передусім, безпека наших дітей.  У разі змін батьки, вчителі та інші зацікавлені особи одразу отримають усю необхідну інформацію», - додала Міністр.

     Нагадуємо, що воєнний стан вводиться у таких областях: Вінницька, Луганська, Донецька, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Херсонська, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

      

      

     МОН щодо недопустимості розповсюдження
     сепаратиських матеріалів та антидержавної
     пропагадни в закладах освіти

      

     Міністерство освіти і науки України, враховуючи звернення Служби безпеки України щодо поширення матеріалів сепаратиського характеру та проявів підтримки незаконних збройних формувань так званих «ДНР», просить провести poз’яснювальну роботу серед працівників закладів освіти та здобувачів освіти стосовно неприпустимості розповсюдження та використання у закладах освіти матеріалів сепаратиського характеру з ознаками антидержавної пропаганди або інших антиконституційних дій.

     <<<23 - 33 з 2162>>> Архів
     06 Грудня 2018 14:50
     06 Грудня 2018 14:26

     Візит громадської спілки «Освіторія» до Комарівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів

     Комарівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів уже два роки співпрацює з громадською спілкою «Освіторія», головною метою якої є розвиток та реформування освіти в Україні.

     29 листопада 2018 року представники «Освіторії» на чолі з Зоєю Литвин відвідали заклад для ознайомлення з роботою гуртків «Столярна справа» та «Перукар».

     Юні перукарі показали вміння виконувати різні типи стайлінгу, стрижки та укладки волосся. Під час майстер-класу незабутнє враження на присутніх справили навички геометричної різьби учня 6 класу Бондаренка Олександра.

     Гості залишилися задоволені, адже вони впевнилися, що знання і практичні навики, які діти здобувають у гуртках, корисні та знадобляться їм у майбутньому під час вибору професії.

      
     04 Грудня 2018 16:46
     30 Листопада 2018 16:12
     30 Листопада 2018 15:31
     30 Листопада 2018 11:00
     30 Листопада 2018 10:57
     30 Листопада 2018 10:55
     30 Листопада 2018 10:54
     28 Листопада 2018 16:22
     28 Листопада 2018 15:52
     <<<23 - 33 з 2162>>> Архів

     Назад