Анонси
    Новини

    Назад

    <<<12 - 22 з 2846>>> Архів
    01 Вересня 2020 17:00

    «День знань» у закладах освіти обласного підпорядкування

    День знань – особливо яскраве, емоційне, хвилююче свято не тільки для школярів, а й для вчителів та батьків. Це одне із найважливіших шкільних свят, коли лунають привітання та побажання учням успіхів у навчанні та приємних вражень у новому навчальному році.

    Сьогоднішнє свято довгоочікуване, нарешті діти почали навчання в форматі офлайн.

    Святковою лінійкою розпочався цей день у Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. За традицією першокурсники дали урочисту обіцянку та зобов’язалися гідно нести ім’я вихованця ліцею.

    Вимоги адаптивного карантину змусили педагогів до пошуків нового формату проведення вересневого свята. У Чернігівському навчально-реабілітаційному центрі дітей запросили не за шкільні парти, а на свіже повітря, де школярі змогли продемонструвати свої інтелектуальні та творчі

    01 Вересня 2020 11:57
    01 Вересня 2020 11:20

    Третя зміна «Науковий челендж» Всеукраїнського онлайн-табору

    25 серпня – 28 серпня 2020 року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проведено третю зміну «Науковий челендж» Всеукраїнського онлайн-табору, в якій взяла участь і команда з Чернігівщини – Кирило Аліфіренко, Катерина Крутченко, Кіра Кедровська, здобувачі освіти Ріпкинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Ріпкинського району.

    Чотири дні здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти  з числа переможців всеукраїнських, обласних, міських, районних етапів конкурсів еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти плідно працювали в онлайн режимі.

    Під час зміни активно використовувались інтернет-платформи: Telegram, Zoom, Instagram, Facebook. Діяльність учасників зміни включала в себе: командну роботу, вікторини, фотоквести, відеозавдання, експерименти, дослідження. Координатори працювали з дітьми у чатах Telegram.

    За результатами зміни «Науковий челендж» найактивніші учасники отримають призи!

     
    01 Вересня 2020 11:00
    31 Серпня 2020 17:17

    Дорогі школярі! Шановні педагоги, батьки!

    Сердечно вітаю усіх вас з Днем знань!

    Для вас, новачки – першокласники, вперше пролунає шкільний дзвоник і відкриє нову сторінку у вашому житті. Бажаю, щоб цей день запам’ятався цікавими знайомствами та дивовижними зустрічами. У світі немає більш значущого, ніж пізнавати, відкривати, навчатися. Тільки завдяки набутим знанням людина стає сильною і мудрою.

    Шановні колеги! Від нас залежить майбутнє дітей, а, значить, і майбутнє всієї держави. Щиро вітаю і бажаю вам професійного зростання, самореалізації, креативних ідей та творчих злетів!

    Хочу звернутися до батьків. Сьогодення ставить перед нами складні і нестандартні виклики. Але запорукою успіху кожної дитини все ж таки залишається батьківська підтримка. Об’єднавши наші зусилля разом, зможемо подолати будь-які труднощі і негаразди.

    Нехай Першовересень буде мирним і сонячним, а новий 2020/2021 навчальний рік – вдалим та цікавим!

    З повагою

    Начальник Управління освіти і науки

    Чернігівської облдержадміністрації                         Микола КОНОПАЦЬКИЙ

    31 Серпня 2020 17:00

    Відзначення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність держави

    28 серпня 2020 року, напередодні Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність держави, представниками педагогічного колективу комунального позашкільного навчального закладу «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» (далі - Центр) проведено жалобний захід «України найкращі сини».

    В заході взяли участь Ігор Бизган – голова Ради ветеранів АТО/ООС, члени їх сімей та члени сімей загиблих (померлих) воїнів АТО/ООС при Чернігівській міській раді; Микола Шанський – голова громадської організації «Єдина родина Чернігівщини», директор громадської спілки «Єдина родина України»,

    28 Серпня 2020 17:24

    «Велике будівництво»: у Черешенках відкрито заклад дошкільної освіти

    В області реалізовується програма Президента України «Велике будівництво», завдяки якій можливе покращення інфраструктури регіону.

    У рамках програми «Велике будівництво» цього року в області продовжується реалізація 15 проєктів будівництва, реконструкції та капітального ремонту шкіл, садочків та стадіонів. Зокрема, у 5 закладах загальної середньої освіти та 5 закладах дошкільної освіти.

    28 серпня 2020 року відбулось відкриття одного із таких об’єктів – дошкільного закладу на базі Черешенського ліцею.

    На свято завітали поважні гості: Андрій Прокопенко, голова Чернігівської обласної державної адміністрації, Максим Зуєв, народний депутат України, Андрій Подорван, заступник голови обласної державної адміністрації, Микола Конопацький, начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації, Василь Жук, голова Коропської районної державної адміністрації, Володимир Дяченко, староста Вишенківського

    28 Серпня 2020 14:45
    28 Серпня 2020 13:15
    27 Серпня 2020 13:52
    27 Серпня 2020 13:43
    <<<12 - 22 з 2846>>> Архів

    Назад