Анонси

    Назад

    «День знань» у закладах освіти обласного підпорядкування

    День знань – особливо яскраве, емоційне, хвилююче свято не тільки для школярів, а й для вчителів та батьків. Це одне із найважливіших шкільних свят, коли лунають привітання та побажання учням успіхів у навчанні та приємних вражень у новому навчальному році.

    Сьогоднішнє свято довгоочікуване, нарешті діти почали навчання в форматі офлайн.

    Святковою лінійкою розпочався цей день у Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. За традицією першокурсники дали урочисту обіцянку та зобов’язалися гідно нести ім’я вихованця ліцею.

    Вимоги адаптивного карантину змусили педагогів до пошуків нового формату проведення вересневого свята. У Чернігівському навчально-реабілітаційному центрі дітей запросили не за шкільні парти, а на свіже повітря, де школярі змогли продемонструвати свої інтелектуальні та творчі здібності під час виконання цікавих завдань – різноманітних дослідів, змагань, практичних завдань та інтелектуальних ігор. 

    Шкільні квести «За руку з Першовереснем», «Подорож у країну знань» пройшли у Борзнянському, Черешенському ліцеях, Сосницькому навчально-реабілітаційному центрі.

    Учасниками гімназійного міні-Олімпу та інтелектуального пікніку стали учні Новгород-Сіверської гімназії ім. К.Д.Ушинського.

    Урочистості в класних колективах відбулися у Чернігівському, Яблунівсьмому, Городнянському ліцеях, Комарівській, Старобасанській гімназіях, Березнянському навчально-реабілітаційному центрі та інших закладах освіти обласного підпорядкування.

    Зичимо всім успішного навчального року!

     

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

     

    Назад