Анонси

    Назад

    Вебсайт Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою зайняв другу позицію серед вебсайтів закладів загальної середньої освіти України (міські школи)

     

    За результатами Х Конкурсу на кращий вебсайт закладу освіти сайт Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою виборов ІІ місце у номінації «Вебсайти закладів загальної середньої освіти (міські школи)».

    Довідково. Відповідно до Умов конкурсу визначались переможці у номінаціях «Вебсайти закладів загальної середньої освіти (сільські школи та школи селищ міського типу)», «Вебсайти закладів загальної середньої освіти (міські школи)», «Вебсайти закладів дошкільної освіти», «Вебсайти закладів позашкільної освіти», «Вебсайти закладів професійної (професійно-технічної) освіти».

    Конкурс проведено Комітетом ІнАУ з питань інформаційно-комунікаційних технологій в освіті за підтримки Міністерства освіти і науки України у партнерстві з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Службою освітнього омбудсмена і Каналом            I-UA.TV.

    Церемонія нагородження переможців відбулася в режимі відеоконференції 9 червня 2020 року.

    Голова Правління Інтернет Асоціації України Анатолій Пятніков, Освітній омбудсмен України Сергій Горбачов, Голова журі Конкурсу Іван Пєтухов, член журі Конкурсу, представниця Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України Галина Коломоєць привітали переможців і побажали їм подальших перемог.

    Колектив Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою отримав грамоту Міністерства освіти і науки України та Інтернет Асоціації України, а також цінній подарунок від компанії «Адамант» та Інтернет Асоціації України.

     

    Вітаємо колектив Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою з перемогою та бажаємо подальших успіхів у впровадженні інформаційно-комунікаційних технологій!

    Назад